Sayfa 340/932 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    ULKER'in TL grafiğini yayınlayarak dosyaları ne kadar dikkatli incelediğinizi görmüş olduk,teşekkürler Göktuğ Bey.
    Hoşgeldiniz öncelikle Tolga Hocam. Rica ederim.

2. Ülker günlükte death cross da görünüyor,burdan goldene dönerse çok ciddi kazandırır ikili dip yapmış gibi bir görüntüsü var gibi geliyor bana günlükteki düşeni kırdığında ben de girmeyi düşünüyorum buraya. 24.16 geçilip üzerinde kalıcılık sağlarsa görüntüsünü güzel görüyorum yakın takibime aldım ytd.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz Tolga bey,

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Hoş bulduk Canel Bey

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz öncelikle Tolga Hocam. Rica ederim.
    Hoş bulduk Göktuğ Bey

Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Ülker günlükte death cross da görünüyor,burdan goldene dönerse çok ciddi kazandırır ikili dip yapmış gibi bir görüntüsü var gibi geliyor bana günlükteki düşeni kırdığında ben de girmeyi düşünüyorum buraya. 24.16 geçilip üzerinde kalıcılık sağlarsa görüntüsünü güzel görüyorum yakın takibime aldım ytd.
    Hayırlı olsun şimdiden

Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Herkese merhabalar. Prizmayla ilgili düşünceniz nedir? Bedelli sermaye artışı SPK tarafından reddedildi. Sizce değerler bozulur mu? Teşekkürler şimdiden.
    5,86 - 5,87 civarında kapanışlarda sorun yok, bu değerlerin altında kapanışlar senede güç kaybettirecektir.

5. Günaydın. Hayırlı ve bereketli kazançlarını olsun
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Günaydın herkese

hdfgs ye olta sallanır mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hdfgs ye olta sallanır mı
    Biz oltayı sallıyoruz başkanım, takılıp takılmamak HDFGS'nin bileceği iş Biz balık peşinden koşmuyoruz balık bizim oltamızın peşinden koşuyor. İnşallah HDFGS'ni de bir gün listede yayınlamak nasip olur. Şansınız bol olsun.

Sayfa 340/932 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •