Sayfa 347/1002 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Portfoyunuzu istanbul portoye tasimayi dusunuyordunuz yanlis hatirlamiyorsam ? Azimut daha mi cazip geldi acaba ?
    Evet sayin Black Mirror aslinda Osmanli Yatirimdan İstanbul Portföye geçmek istiyorum ama hanimdan maalesef yeşil işik alamadik henuz. İnsallah zaman icerisinde parayi İstanbul Portfoye aktarip onlarin FYA, IIS, etc. gibi basarili fonlarini almak istiyorum.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Üstad bazı fonların alış satış valorü yazmıyor. Örneğin IZS Alış kaç gün? Satış kaç gün? Getiriler günlük mü yayınlanıyor? İzahnamesinde yazıyordur sanırım. Siz mutlaka incelemişsinizdir. Bol kazançlar
    IZS İstanbul portfoyun Tefas'ta alinabilen basarili serbest foblarindan bir tanesi. Alimlar haftada bir gun yapiliyor, o da Pazartesi gunu oluyor. Fiyati da haftada sadece birkez aciklaniyor. AHH ve AHV de benzer fonlardir. Alim ve satim islemleri sadece haftada bir kez yapiliyor ve fiyat da haftada bir aciklaniyor

3.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim hocam. Ben Osmanli ile çalisiyorum. Osmanli Yatirim ile Azimut'un Tefas dışı fonlari alabilme anlaşmasi var, ama iş bankasinda böyle bir özellik var mi bilmiyorum. İş yatirimin sanirim İstanbul portföy ile Tefas dışı fon alma anlaşmasi var.

Hocam selamlar,

Ben de Osmanlı Yatırım ile çalışıyorum ve nitelikli yatırımcıyım. Lakin Azimut'un serbest fonlarını sistem üzerinden göremedim. Müşteri temsilcisi aracılığıyla mı alım gerçekleştirdiniz acaba?

4. Bir serbest fonun dağılım raporunu incelemek için KAP dan inceleme yaptım. Ancak portföy dağılım raporunun daha önce de yayımlanmadığını gördüm. Serbest fonların, TEFAS fonları gibi portföy dağılım raporu yayımlama zorunluluğu yok mudur?

5.  Alıntı Originally Posted by Camit Yazıyı Oku
    Hocam selamlar,

Ben de Osmanlı Yatırım ile çalışıyorum ve nitelikli yatırımcıyım. Lakin Azimut'un serbest fonlarını sistem üzerinden göremedim. Müşteri temsilcisi aracılığıyla mı alım gerçekleştirdiniz acaba?
    Selamlar hocam, evet Azimut'un Tefas'ta açik olmayan fonlarini almak için müsteri temsilciniz ile konuşmaniz gerekiyor. Azimut'un fon aliş tarihleri biraz tuhaf, her fonun farkli alim tarihleri var, dolayisiyla almak istediğiniz fon hakkinda müşteri temsilcinizi önceden bilgilendirmeniz gerekiyor

6.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Bir serbest fonun dağılım raporunu incelemek için KAP dan inceleme yaptım. Ancak portföy dağılım raporunun daha önce de yayımlanmadığını gördüm. Serbest fonların, TEFAS fonları gibi portföy dağılım raporu yayımlama zorunluluğu yok mudur?
    Ben var diye biliyorum ve takip ettiğim serbest fonlarin da açikladigini gördüm. Hangi serbest fondan bahsediyorsunuz acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Ben var diye biliyorum ve takip ettiğim serbest fonlarin da açikladigini gördüm. Hangi serbest fondan bahsediyorsunuz acaba?

FYA fonunu incelemek istedim,ancak 1 yıllık bildirimlerde portföy dağılımını göremedim.

Turev urun tam olarak noluyor riskli islem mi oluyor ?

Sayfa 347/1002 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •