Sayfa 349/891 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    bu grup ky ye para kaptirmaz kanal istanbulda arsa yada konutlari varsa da zararina satis gosterip kari
    cebe indirir sahtekarlik hak yemek bunlar icin yeme icme kadar olagan bir durum
    bugruptan uzun vadede kazanmak mumkun degil
    kisa vade icin sansli iseniz belki
    gecen 6 ayda araba arsa altin ne varsa uctu bu
    hisseye yatirim yapanin yukselmesine ragmen alim gücünde azalma vardir
    Hus seninle şarabımı paylaşmaya hazırım İçmem dersen Kız Kulesine bakarak çayımızı içeriz sohbet ederiz ne dersin Hak verdiğim zamanlar oluyor sana ama ne diyelim çekilecek çilemiz varmış ki ihlastayım

Sabretmeye devam ediyorum inşallah güzel olur.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. Söylediklerin harfiyen doğru,ama benim çok merak ettiğim sürekli bu grubu kötülemen yada bunlara yatırım yapanları süreli uyarmanın sebebi ne?!!Ben kendimce birkaç sebep seçtim:1-Daha önce bu gruptan çok yara aldın çok zarara uğradın ve nefret ediyorsun 2- iyilik meleği gibisin insanların zarar etmesini katiyen istemiyorsun.3-Bu grupla bağlantın var ve KY ı kaçırmak için sürekli kötü senaryo üretiyorsun.4- Başka hisseler de böyle uyarıcı mesajların var mı?Mutlak bir sebebin olmalı,eğer sebebin yoksa şaşarım.Varsa önere bileceğin bir hisse hemen o hisseye geçmeye hazırım,bir kerede hisse öner sayın Hus...
     Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    bu grup ky ye para kaptirmaz kanal istanbulda arsa yada konutlari varsa da zararina satis gosterip kari
    cebe indirir sahtekarlik hak yemek bunlar icin yeme icme kadar olagan bir durum
    bugruptan uzun vadede kazanmak mumkun degil
    kisa vade icin sansli iseniz belki
    gecen 6 ayda araba arsa altin ne varsa uctu bu
    hisseye yatirim yapanin yukselmesine ragmen alim gücünde azalma vardir
    CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Söylediklerin harfiyen doğru,ama benim çok merak ettiğim sürekli bu grubu kötülemen yada bunlara yatırım yapanları süreli uyarmanın sebebi ne?!!Ben kendimce birkaç sebep seçtim:1-Daha önce bu gruptan çok yara aldın çok zarara uğradın ve nefret ediyorsun 2- iyilik meleği gibisin insanların zarar etmesini katiyen istemiyorsun.3-Bu grupla bağlantın var ve KY ı kaçırmak için sürekli kötü senaryo üretiyorsun.4- Başka hisseler de böyle uyarıcı mesajların var mı?Mutlak bir sebebin olmalı,eğer sebebin yoksa şaşarım.Varsa önere bileceğin bir hisse hemen o hisseye geçmeye hazırım,bir kerede hisse öner sayın Hus...

albul72,1.ve 3.gruba giriyor benim anladığım ama söylediği herşey mantıklı yani işin içinde bir şahıs mazlum yorumlarıyla iyi niyetli biri olarak izlenim bırakıyor ..Bu Hus911 gibi bir çok bilmiş IEYHO da yazıyordu adı Realiter hisseyi kötüledi kötüledi adeta lağımlara soktu çıkardı battı batacak bitti bitecek dedi durdu bozuk plak gibi geçenlerde malümunuz hisse fiyatı 1.40 tl.nin üstüne fırlayınca Realiter birden ortadan kayboldu gitti..Belliki bu tip insanlar buralarda görevli ve küçük yatırımcının kafalarını karıştırıp mevcut hisseden uzak tutmaya çalışmaktadırlar ama patron uzun soluklu mal arzedeceği zamanda bir süreliğine ortadan kayboluyorlar nitekim 1.45 tl IEYHO sonra 1.05 tl ye düştü ki İhlaslarda keza öyle zaten ışıklar ve ihlaslar hala dayı çocukları gibi hatta bunlara Engin Yeşili de ekleyebiliriz bunlarda alavere dalavere asla bitmez hemde bu işleri çok aşikar yapıyorlar yani resmen çalıyorlar bizden olduğu gibi Devlettende çalıyorlar zarar açıklayıp karları gizleyip saklayıp vergi vermiyorlar malesef DEVLETİMİZİ yönetenlerin can ciğer kuzu sarması kadim dostları bu üç şahıslar..Ne diyebilirizki sözün bittiği yer...Hani sordun ya Hu911'e varmıdır önerebileceğin hisse diye,evet aslında cümle aralarına sıkıştırdı birkaç tane gibi geldi bana belkide yanlış algıladım ...

4. Şu an gergin bir bekleyiş var herkeste. Nedeni açık. Eski rakamları görme korkusu. Sosyal platformlarda okuduğum günlük yorumlar karamsarlığa itiyor. Kısa vade beni de ürkütüyor ancak birçok hisse grafiğine bakınca farklı bir şeyler olacağını da hissediyorum. 1 yıldır bir toplama hareketi olduğu belli. 10 yıllık dirençler kırılmış ve bu dirençler üzerinde taban oluşturma hareketleri var. Sabredip bu sonbaharı göreceğim diye inat ettim. Ve şimdi şu önümüzdeki birkaç ayı da beklemem gerektiğini, çok güzel hareketler olacağını hissediyorum. Bazen kendimi de sorgulamıyor değilim. Acaba çok mu iyimser bakıyorum?

5.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    albul72,1.ve 3.gruba giriyor benim anladığım ama söylediği herşey mantıklı yani işin içinde bir şahıs mazlum yorumlarıyla iyi niyetli biri olarak izlenim bırakıyor ..Bu Hus911 gibi bir çok bilmiş IEYHO da yazıyordu adı Realiter hisseyi kötüledi kötüledi adeta lağımlara soktu çıkardı battı batacak bitti bitecek dedi durdu bozuk plak gibi geçenlerde malümunuz hisse fiyatı 1.40 tl.nin üstüne fırlayınca Realiter birden ortadan kayboldu gitti..Belliki bu tip insanlar buralarda görevli ve küçük yatırımcının kafalarını karıştırıp mevcut hisseden uzak tutmaya çalışmaktadırlar ama patron uzun soluklu mal arzedeceği zamanda bir süreliğine ortadan kayboluyorlar nitekim 1.45 tl IEYHO sonra 1.05 tl ye düştü ki İhlaslarda keza öyle zaten ışıklar ve ihlaslar hala dayı çocukları gibi hatta bunlara Engin Yeşili de ekleyebiliriz bunlarda alavere dalavere asla bitmez hemde bu işleri çok aşikar yapıyorlar yani resmen çalıyorlar bizden olduğu gibi Devlettende çalıyorlar zarar açıklayıp karları gizleyip saklayıp vergi vermiyorlar malesef DEVLETİMİZİ yönetenlerin can ciğer kuzu sarması kadim dostları bu üç şahıslar..Ne diyebilirizki sözün bittiği yer...Hani sordun ya Hu911'e varmıdır önerebileceğin hisse diye,evet aslında cümle aralarına sıkıştırdı birkaç tane gibi geldi bana belkide yanlış algıladım ...
    Bu arada Işıklara girdim ilk başta güzel hareket etti Sonra bunlara döndü aynen. Uğursuzluk bende mi aldığım bu hisselerde mi bilmiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bu arada Işıklara girdim ilk başta güzel hareket etti Sonra bunlara döndü aynen. Uğursuzluk bende mi aldığım bu hisselerde mi bilmiyorum
    Bütün bahtsız yatırımcılar bu hisseler de,Ben bütün hissedarların gönüllerindeki rakamları görmesini Allah'tan niyaz ediyorum. Ama biraz daha sabretmemiz gerekebilir yada bir iki aya kadar güzel rakamlar görebiliriz.İyimser olmak zorundayız,aksi halde satıp gitmek gerek. Ama arkadaşlar daha bir kaç aya kadar bu hisse 1 TL yi görürmü diyorduk,şimdi beklentimiz yükseldi. Demekki okadarda kötü değil.Sabır iyidir.. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Bütün bahtsız yatırımcılar bu hisseler de,Ben bütün hissedarların gönüllerindeki rakamları görmesini Allah'tan niyaz ediyorum. Ama biraz daha sabretmemiz gerekebilir yada bir iki aya kadar güzel rakamlar görebiliriz.İyimser olmak zorundayız,aksi halde satıp gitmek gerek. Ama arkadaşlar daha bir kaç aya kadar bu hisse 1 TL yi görürmü diyorduk,şimdi beklentimiz yükseldi. Demekki okadarda kötü değil.Sabır iyidir.. Ytd

Hayatta bu kadar sabrettiğimi hatırlamıyorum inşallah karşılığını alırım inşallah karşılığını alırız.

8. kritik evrede sıkışmış gibi...Bir süre grafik çalışması lazım pek güven vermiyor şuan için !

m/xnPjRn][/url]
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 349/891 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •