Sayfa 35/691 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 5524 madde; 273 - 280 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    4.09 bugün havada kırılır kanımca Dr.heart , yandık ki ne yandık....
    hiçbişeyi fiyatlaamadı şu ligi fiyatladığı kadar (ama hep ters yönde), bugün 3'leri görürüz lanet olsun paramız pul vaziyetinde..ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    4.09 bugün havada kırılır kanımca Dr.heart , yandık ki ne yandık....
    hiçbişeyi fiyatlaamadı şu ligi fiyatladığı kadar (ama hep ters yönde), bugün 3'leri görürüz lanet olsun paramız pul vaziyetinde..ytd
    ya arkadaş bu ne karamsarlık sanki lig bitti,küme düştük,avrupadan da çekilişten men ettiler,kulübe haciz geldi stad yandı....siz işlemlerinizi günlük mü yapıyorsunuz anlamadım ki ben...

3.  Alıntı Originally Posted by naytas21 Yazıyı Oku
    ya arkadaş bu ne karamsarlık sanki lig bitti,küme düştük,avrupadan da çekilişten men ettiler,kulübe haciz geldi stad yandı....siz işlemlerinizi günlük mü yapıyorsunuz anlamadım ki ben...
    haklısın, ama makas açılıyor banada sinir harbi yaşatıyor..başarıyıda puanlamıyor zaten...hep kayıp hep kayıp.. anlık 4.11

4.  Alıntı Originally Posted by naytas21 Yazıyı Oku
    Hissenin mentalitesini bildiğim için bugünkü hareket sürpriz olmadı. Umarım biraz da olumlu şeyleri fiyatlar

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dun biri diyordu lig mi bitti bak namussuz ligi nasil fiyatliyor hisse

6. ben şuan bist e bakıyorum...sportiflerde ters köşe olan çok olur...bugün bjkas yeşil kapatırsa şaşırmam.şuan gördüğüm ilk destek çalıştı...kimsenin maliyetini bilmiyorum ancak panik iyi birşey değil...yatırım tavsiyesi değil alın,satın,satmayın demiyorum sadece panik iyi birşey değil diyorum....

netturko Guest
    16 milyon lira ile top ceviriyorlar geçen yazmıştım

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 35/691 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •