Sayfa 351/400 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon
Arama sonucu : 3194 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    YF Karanlık odada aldığı 89K malı ekibe devrediyor.Mal bittiği zaman film başlar diye düşünüyorum.Çoğu gitti azı kaldı
    Yatırım tavsiyesi olamaz
    bitmez be sevgilikagula onlar bir yerlerden kaynak aktarırlar yeterki puştlukları tutmasın cigersizlerin 1200 üzeri kalıcı olamadı bir zamanlar 999 u geçip 1000 lik yaptırmadıkları taktik gene.bunların yaptıkları başkasının şeyiyle gerdege girmek gibi birşey hiç de gocunmuyorlar bu durumdan.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bitmez be sevgilikagula onlar bir yerlerden kaynak aktarırlar yeterki puştlukları tutmasın cigersizlerin 1200 üzeri kalıcı olamadı bir zamanlar 999 u geçip 1000 lik yaptırmadıkları taktik gene.
    Bu sefer bitsin sevgili mercek.Bu beklentiyi,piyasayı es geçmezler diye umuyorum.İnşallah beklediğimize değer.Zirvelerde dökülen çok olur sonra devam İnşallah

3.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Bu sefer bitsin sevgili mercek.Bu beklentiyi,piyasayı es geçmezler diye umuyorum.İnşallah beklediğimize değer.Zirvelerde dökülen çok olur sonra devam İnşallah
    umarım bu toparlanma gene bu günkü gibi gelene verme operasyonunun devamı olmasın son dakikalarda yukarı çekip yarın yedirmeye başlamazlar ümidiyle çünkü son dakikalarda toparlar karanlık odada yukardan kapetırsa genelde hazırlık diye algılıyorum bu tahtacıların işi de bu hele 1200 üzeri bir kaç gün kalsın ve ben buraları yatak yaptım desin köftevur.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    umarım bu toparlanma gene bu günkü gibi gelene verme operasyonunun devamı olmasın son dakikalarda yukarı çekip yarın yedirmeye başlamazlar ümidiyle çünkü son dakikalarda toparlar karanlık odada yukardan kapetırsa genelde hazırlık diye algılıyorum bu tahtacıların işi de bu hele 1200 üzeri bir kaç gün kalsın ve ben buraları yatak yaptım desin köftevur.
    1225 üstü hızlanırız.Umarım kapanışımız üstünde olur
    Yatırım Tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    1 Aralık 1224
    2 Aralık 1222
    ve
    12 Aralık 1223.30

bu noktada zorlanıyıruz Akşam kapanışa yıkar geçer mi bakalım
    Geçtik bakalım kapanışa kalıcı olabilmek miyiz eğer ki tutuna bilirsek
    Cuma’ya 1350 ler görebiliriz
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

6. 4200 bekleyen var tavanda

7. tam karagün dostu biryat
    özsermaye artışı her çeyrek ortalama ne kadar artıyor bilen yazabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Gap sevmem dedi aga
    Hala aynısını diyor

Sayfa 351/400 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •