Sayfa 354/838 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 6697 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Ulan inerken bayrağı kimselere bırakmıyordun; çıkarken ne bu şimdi?

2. Çok yukseldi yaa realize ölüyor 🤬

3. gesanın psikolojisi fena bozulmuş...acilen bir tavan lazım..eski gesana dönüşmesi gerek..yok mu bir babayiğit ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sasanın tavan yaptığı, endeksin coştuğu bir günde zor bela artı kapatması tam bir ...... Yazık etmeseler bari gesana...

elit çizgimden çıkmak istemiyorum ama ayıptır ya karanlık odadan bile aşağı yapıp çıkman yazık...

yarın bu kapanışın üstünde kapanış alacak mıyız bakalım.

içine ettiler tahtanın o kadar kap atacağına tahtana sahip çık geri alım yapacağım de.. mal satarken satıyorsun 230 dan mal satmıssın 180 den yerine koysana madem bu piyasa da...

o kadar işe yapıyorsun ne yapacaksın paraları.. yatırım yapacaksan zaten halka arzdan europowera ayı gibi para gelecek..

çok değil 50bin lot bile alsan güven tazeleyeceksin.

halka arz haberi gelecek tavan tavan gidecek bir hissiyate sahip değilim aksine olumsuz olacak düşünen adamım.. son bir atak bekledim çıkmak için onu da yapmadılar..

1 kasımdan itibaren pasta aldığımda neredeyse tüm kurumlar zararda info 238milyon karda gösteriyor satışta...

patron herkesin içinden geçmiş durumda..

238 milyon kar gösteriyor infoda gel 50 milyonluk geri alım yap
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesanın psikolojisi fena bozulmuş...acilen bir tavan lazım..eski gesana dönüşmesi gerek..yok mu bir babayiğit ??
    yok patron içinden geçmiş gerçekten hisse.nete paylaşım yapmak çok zor site üzerinden koyamıyorum.

yok baska siteye link yap ordan buraya koy ondada direk göstermiyor link atıyor falan. yoksa paylaşım yapıcam baya.

yatırım finans karanlık odada nerdeyse 170 milyonluk mal sattı..

dün 1.3milyar civarı mal aldı bugun 353milyonluk malı satmış 58 milyon karda adamlar resmen içinden geçiyor piyasanın..

yarın umarım güzel bir yeşil mum yaparız da yükseliş onayı alırız..

Sayfa 354/838 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •