Sayfa 36/1001 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    24 .10 . 2021 saat 12:41
    salat teneke ay çiçek 87 tl

asddsassdsddsd
    ayosofya ve ben cok yazdık. alın diye daha karlı bir işlem olacak diye... umarım alan olmuştur. bozulmayacak ürünlerinizi stok yapmanızda sıkıntı hiç bir zaman olmaz. faydası olur.

2.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    1000 daha koyar
    Orası kesin, fazlası olur mu diye bakıyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Çalışır mı
    Pek umudum yok ama teknik tekniktir.

4. DOLARDA 12 tl ince uzun yerdir.kırmızının aktığı yerdir.ya buralardan sert aşağı yahutta mutasyondur.3 günleri var karar için.3 yıllık hedef bitmiş ve büyük c dalgasıyla final olmuştur.1 cent buradan ne alır nede satarım.

Dolar sert düşerse borsayı sert satar bu inek yabancılar.

6.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Dolar sert düşerse borsayı sert satar bu inek yabancılar.
    dolarda yumuşak hareket zor gibi. Bir yöne gidecek . Bakalım haber akışı ne olacak. İlaveten 13,50 den yüklü satan kim asıl merakım odur. Yabancı satışı diye yazmış bir arkadaş. Doğru ise zirve buralar olabilir. Ama emin olmak lazım

7.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Bahçeli satar mı doları bu hafta?

Siyasileri bilemem dolarları varmıdır yokmudur.Fakat bireysel tahminimce genel olarak dolara yatırım yapanlar bu seviyelerden mal boşaltmaya başlamışlardır.Bu seviyelerden sonra agresif yükselişlerin olacağını düşünmüyorum hatta düşüşler akabinde tepkimeler olabilir.Düşüşlerde 10 üzerinde kalıp kalmamava çabaları görebiliriz.tekrar 10 tl altına düşer mi ???? Olmaz diye bir şey yok 10 tl altınada düşer.Hükümetin yeni istikrarlı tedbirler önlemler ortaya koyması ve uygulamada başarılı olunması halinde 10 tl altınada düşer yukarı yönlü trend 8 tl oralardan başlamıştı.Her tür yatırım enstürümanında tavan olduğu gibi taban taban günlerde olabilir.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Bu dolar artık tutulmaz bence..faizi düşerseler zaten çıkacak..tamam faizi artıralım abi deseler 2-3 puan yetmez ucu acık seni %30 faize bile sürekler elin oğlu..e bunlarda bu sarmala girmeyeceğine göre artık erken seçimin yolu açıldı..Dolarda artık iyimser senaryolar bence çöp..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Sayfa 36/1001 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •