Sayfa 36/987 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Hayır döviz bozdurursan bir seferllik.

Nebati: Yahu TÜSİAD sen toplantıdaydın, gayet iyi iletişim kurmuştuk. Ne oldu da şiddetli açıklama yapıyorsun! Sevgili TÜSİAD, sakın ha muhalefet partisinin gazına gelmeyin. Onlar zannettiler ki bu iş bitiyor. Siz bize tavır takınırsanız, bu millet size tavır takınır

Nebati: Siz bizim gideceğimizi zannediyorsanız, son seçimlere bakın, hepsinde sizi her seçimin ertesi günü yalnız bıraktı, biz yine birlikte çalışacağız. Biz bir gemideyiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Aboo tl faizi %14 ustunden olacakmis. Hadi kerizler gorelim sizi %50 enflasyon varken kosun %14 faize

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Alıntı Originally Posted by Sağsalim Yazıyı Oku
    Öyle değil..
    TL götürürsen bunu hazine karşılıyor. (tek sefer hak)
    Döviz bozdurursan merkez karşılıyor. (Dilediğin kadar hak)

Yani her türlü yararlanıyorsun
    Evet her türlü yararlanıyorsun da, hazine karşılamış, Merkez Bankası karşılamış vatandaşı ne ilgilendirir. .
    Sistemi kur, arka planda karşılayan karşılasın.
    Kafa karışıklığına ne gerek var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    "yatırım tavsiyesi değildir"

6. O zaman sistem dövizi olan ilk sefer MB'ye dövizi TL'ye dönünce ilk seferinde destek MB'den. Bu destekten sonra TL kapsamında Hazine desteği sınırsız.

Nebati: Şimdi fiyatlamalar yapıldı. Fiyatlar toparlanırken fiyatları çekmeyenler, çok net söylüyorum, fırsatçılık yaparsan, ülkeye zarar verecek adımlar atarsan Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın nasıl bir bakanlık olduğunu anlayacaksın!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    banka makasları çok açık almakta zorlaştı..
    Onümuzdeki gunlerde iyi firsatlar cikar diye dusunuyorum... cunku bu aciklamalar, ozellikle bir kez uygulanabilmesi işi bozar...

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 36/987 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •