Sayfa 360/1003 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu anketlerde en fazla oy alan aday imamoğlu en az oy alan aday kk,iktidar ekranlarda aylarca bangır bangır yayın yaptı kk aday olsun diye,imamoğlu aday olmasın diye dava açtılar.Yahu göster onu aday,sıkıysa siyasi haklarını yasaklasınlar,o durumda madem imamoğlunun önünü bu şekilde kesiyorsunuz o zaman ben adayım dersin tulum çıkarırsın.Ama niyet seçimi almak değil ki.
    Anketlerde K.K' da önde görünüyordu.
    Tabi senin E.İ' na açılan dava ile ilgili sorumluluğun yok, M.Y' ın aslında İP adayı olması ve bazı kesimlerden oy alamayacağı ile ilgili de sorumluluğun yok. Bekara karı boşamak gibi. Miss... Sen de haklısın.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    piyasa kendiliğinden dengeye gelecek gibi duruyor

25 - 28 bandı sanki kısa vadeli hikayenin sonu gibi duruyor

tabi reis tv konuşması falan yaparsa işler değişebilir
    mehmet şimşek 26-27 dolar ve %20-22 lerde bi faizle çıkacak bu aydan ve ondan sonra ileriye bakacak gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Anketlerde K.K' da önde görünüyordu.
    Tabi senin E.İ' na açılan dava ile ilgili sorumluluğun yok, M.Y' ın aslında İP adayı olması ve bazı kesimlerden oy alamayacağı ile ilgili de sorumluluğun yok. Bekara karı boşamak gibi. Miss... Sen de haklısın.
    2028 de adayımzı kk mı.Siz onu söyleyin.Chp nin başında kalsın mı gitsin mi.Sandık güvenliği için gerekenleri yaptı mı.O yapmıyacaksa kim yapacak.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu anketlerde en fazla oy alan aday imamoğlu en az oy alan aday kk,iktidar ekranlarda aylarca bangır bangır yayın yaptı kk aday olsun diye,imamoğlu aday olmasın diye dava açtılar.Yahu göster onu aday,sıkıysa siyasi haklarını yasaklasınlar,o durumda madem imamoğlunun önünü bu şekilde kesiyorsunuz o zaman ben adayım dersin tulum çıkarırsın.Ama niyet seçimi almak değil ki.
    Mehmet bey de adaylık Kılıçdaroğlu’nun hakkıdır demişti.
    Şimdi düşünüyorum da, Ekmelettin’i de Mehmet bey ve Kılıçdaroğlu birlikte desteklediler o dönemde.
    Taaa o zamandan beri Reis, Mehmet bey ve KK birlikte hareket ediyorlarmış.

Yahu truman şov diyorum inanmıyorsunuz.Hepsi bizi keklemek için varlar.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    2028 de adayımzı kk mı.Siz onu söyleyin.Chp nin başında kalsın mı gitsin mi.
    Yahu ego tatmini dışında... Sana ne? Bana ne?
    "Temsili" demokrasi bu. Seçtiğin partinin başkanına, adayına, bölgendeki milletvekili adayına bile etkin yok.
    "Ben demiştim" diye eğleneceksin işte sonuçlarla.. Olayımız bu.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Onu diyorum ya ,truman şov bu.Bunlar o koltuklarda oturacaklar,her akşam kafamızı ütüleyecekler,değişim diye bize umut verecekler sonra sağcısı solcusu el ele ihale kovalayacaklar.Yok bana bu kadarı fazla bir daha oy falan kullanmam.

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    509
     Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Yahu ego tatmini dışında... Sana ne? Bana ne?
    "Temsili" demokrasi bu. Seçtiğin partinin başkanına, adayına, bölgendeki milletvekili adayına bile etkin yok.
    "Ben demiştim" diye eğleneceksin işte sonuçlarla.. Olayımız bu.
    Obblomovv hürmetler üstadım

Sayfa 360/1003 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •