Sayfa 361/853 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Kagidimizin o..... lugu yine ustunde sagolsun bugun 1 lerle bulusturur bizi hic acele etmeyin!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bravo

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben bu saatten sonra bişey beklemem bu kağıttan bu bildiğin mal dağıtıp başka bir numara yok çıkacak kağıt böyle mi yapar??

3.  Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    Cebinde 200.000 - 300.000 liran varsa %10 iyi para. Ama birgün eline verirler kağıdı baba yadigarı diye çocukların bile saklar. Cebinde 20-30 bin varsa strese girmeye bile değmez. Çünkü yürür gider kağıt arkasından bakarsın.

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.
    Bravo

Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    Cebinde 200.000 - 300.000 liran varsa %10 iyi para. Ama birgün eline verirler kağıdı baba yadigarı diye çocukların bile saklar. Cebinde 20-30 bin varsa strese girmeye bile değmez. Çünkü yürür gider kağıt arkasından bakarsın.

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.
    sattığım kağıdı 2.1 den aldım. buda 20 kademe yapar. kağıt 1.9 altına düşerse evet zararım olur . Ama kağıdı yarın 2.15 ten satarsam 5 kademe daha karım olur. yok eğer olurda kağıdı 2.3 'te satma olanağım olursa 40 kademe karım olur. Bilmem anlatabildim mi? Kısaca kağıt 1.9 altına gelmedikçe kimse elime birşey veremez.

Yazdıklarım asla al sat tut tavsiyesi değildir. Kendimce düşüncelerimdir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Kimse etkilenmesin benden hatta benim düşüncelerimi ters indikator olarak da kullanabilirsiniz ancak arsa satışına çok bel baglamamak lazım, bunun en net örneğini afyonda gordum. Afyonunda arsa satışı vardi kagidi 8.80 lerden cektiler 7.80 lere kadar sonra arsa satıldı 1 tavan yapti ertesi gün %3daha yapti 9.03 den döndü simdo kâğıdın hali ortada burda da aynı seyler olacak yaklaşık olarak umarim 1.90 larin altina inmeden olur da zararlarimizi cikaririz 2.89 maliyetle bekliyorum, maliyette düşürmedim bilerek. Daha fazla zarat etmeyelim diye, dikkatli olun derim fazla bağlanmayin uyanık olun temeli sağlam olmayan bir hisse her şey mümkün kismet diye gecistiriyoruz zararimiz ciksin yeter diyorum artık

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Dardl Yazıyı Oku
    önemli olan kısım bu sanırım

Ömerli Arazisi’ne yakın bölgede Kuzey Marmara Otoyolu Projesi yapım ve
    kamulaştırma çalışmaları yapılmakta olup, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün 5 Aralık 2016 tarihli yazısında
    ilgili parsellerin kamulaştırma dışında kalıp herhangi bir kamulaştırma işlemine tabi tutulmadığı belirtilmiştir.

Planlama süreci birden fazla kamu kurumu tarafından yürütüldüğünden, süreçlerin takibi ile yetinilmektedir.
    Gayrimenkul değerleme şirketi tarafından yapılan müracaat neticesinde iletilen İstanbul Büyük Şehir Belediye
    Başkanlığı’nın 30 Kasım 2016 tarihli yazısında “Pendik İlçesi Kurtdoğmuş Mahallesi 1154 ve 1155 sayılı parseli
    de kapsayan NİP-22054 PİN Numaralı 1/5000 Ölçekli Pendik İlçesi Yenişehir Mahallesinin bir kısmı ile Ballıca,
    Emirli, Kurna ve Kurtdoğmuş Mahalleleri Nazım imar planı teklifi ve raporunun 3194 ve 5216 sayılı yasa ve
    ilgili yönetmelikler kapsamında değerlendirilmek ve karar alınmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediye
    Meclisi’ne havale edildiği†ifade edilmiştir.
    Yılbaşı bileti gibi çıktı çıkacak :D

8. Bırakın şu kağıdı maliyetimizi çıkaralım yeter artık hergun kırmızı hergun kirmizi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 361/853 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •