Onemli Gunler Banner
Sayfa 363/520 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Ozderici diğer de görülen 98m lot mali kaça almak istersin?
    Ben 120m veririm.

2.  Alıntı Originally Posted by hevren33 Yazıyı Oku
    SPK bülteninde ozgyo yok. Bu hafta da pas geçti sermaye tavanı.
    demekki biraz daha süreye ihtiyaç olduğu bildirilmiş

Günaydın, hayırlı cumalar.

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Teşekkürler kardesim hayırlı cumalar olsun inşaallah

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. hayırlı cumalar batık kardeşim,emeklerine sağlık
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by eeeaaa Yazıyı Oku
    selam herkese bir küçük yatırımcı olarak yazacaklarım inşallah bizim gibi olan okluyanlara ders olur bu borsa hastalık elimde hisse olmasada yine bakarım 2500 tl ile çalışan bir işciyim geçen hafta yine gaza gelip 17500 tl kredi çekerek borsaya bulaştım 1,22 maliyetle ozgyo aldım tabi sonuç hüsran aldığımız ikinci günü tabanı yedik bunu zararını çıkarayım diye avoda geçtim oradada hüsran alıp sattıkça zarar büyüdü (yazdığım rakamlar kimilerine göre komik olabilir ama benim için büyük rakamlar) ve an itibari ile zarar 6000 tl ve 36 ay ödenecek 801 tl kredi kaldı elimize lütfen borsaya girerken akıllı davranın bu büyükler küçük yatırımcıya para yedirmez bunu bir kez daha öğrendim kalın sağlıcakla.
    Arkadaşım geçmiş olsun ancak senin de kabul ettiğin gibi yanlış iş yapmışsın bizlerde aynı yanlışları yapıyoruz. Kredi çekerek borsa olmaz. Ayrıca 100 lira dahi önemlidir. Bazen 100 lira için işlem yaptığım oluyor. Bu dandik hisselere çok para ile girilmez. 10.000 tl ile girdim ben buna, toplam nakitin %10'u bile değil. Şuan buradan 10.000 tl daha alabilirim ama almıyorum. Diğer paylar baba endeks hisselerinde. Garanti, maliyet 6, isc maliyet 4, aselsan maliyet 20 gibi. Bunda kumar gibi bir şey yapıyoruz tatmin oluyoruz borsacıya bu da gerekiyor ama burada bile sabırlı olup en dipten almaya bakmak lazım, yoksa çok sıkıntı olur. 1 tlden alıp 4 e sattmıştım, 11 e gitti 11 gelişinde 90 kuruşa kadar hiç almadım. 90 dan ve daha aşağılardan aldım burada yazmıştım 11000 lot halen elimde 50 kr da olsa öldürmez. Ama kredi işleri sakattır. Allah yardımcın olsun. Zamanında bende kredili malda yakalanmıştım param gittiği gibi eksiye düştüm, dersimi aldım. Şu an kredi kullanabiliyor olsam bile çok nadiren kullanıyorum çok emin olduğum hisselerde ve maliyetim düşükse bir iki günlük ki bu bile risklidir. Bu hisselerle tüm paranızla asla işlem yapmamalısınız.

7. Dolaşımdaki pay adedi 122 milyon a çıktı %49.05 oldu veriler işlendi...geçen hafta 72 milyon adet dolaşımdaki paydı...şirket % 50 lik payını korumak için geri alım yapabilir...metronun elindeki 25 milyonu piyasada satışı esnasında geri alım açıklanabilir......kendi düşüncemdir...yatırım tavsiyesi degildir...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ben bu hissede hep iyimser beklentim var en azından 2.ve altını bulur süreç belli degil diye düşünüyorum alım konusunda kendi çöplügünde öten başka horuza ses çıkarmıyan yönetimden bir beklentim yok ançak ölmüş leş bulursa faliyete geçer

Sayfa 363/520 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •