Sayfa 363/783 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 6264 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sehzade

Iyi diyorSun hos diyorsun da bu dediklerini ben 2 senedir soyluyorum , o zaman da ucuzdu simdi de ucuz . O zaman da kar ediyordu, simdi de ediyor . Yapilacak butun uckagitlari gorduk de ne oldu enflasyon karsisinda eritti bizi haysiyetsiz herifler . Gecin bilanco , kar vs bunlari bu sirketin cok bariz bir patron sikintisi var , ust duzey yonetici sikintisi var . Pandora ya genel kurula kadar son sans , bir kac guzel hamlesi kulagima geliyor ama su ana kadar acikcasi bizleri etkileyecek bi sk yapmadi . Utanmazlar nasil telekonferansta genel kurulda insanlarin karsisina cikacak acaba . Koskoca seneyi 1 tane Katar isiyle tamamladilar. Peceteci Caglar Bey Petrol yukseldi Niye is almiyor bu firma diyince Petrol biraz o seviyelerde kaldigini gorelim diyordu, 85 e sabitledi bayadir millet cayir cayir is aliyor da bizimkiler nal topluyor yine . Ronesans in ust lugada aldigi ise taseron olun bari ,size batakliklarda is verenler versin oralardan hadi nerede yeni isler
    Aga ben işler süper demiyorumki en dipte diyorum yani bu fiyatlar zaten kötü durumda olduğu için böyle ama sen şirkette ışık görüryorsan (ben görüyorumki burdayım) bu fiyattan alırsın satmazsın demek istediğim bu benim.Ayrıca bu ortamda işinin az olup şimdi yeni işler alması zararımıza değil karımızadır en azından enflasyon korona gibi durumları göz önünde bulundurup fiyat verebilirler şuan asıl önemli olan yapmakta olduğu işlerden kar edebilir duruma gelmesidir bu bilançoda bunu anlayacağız az çok geçen 2021 de kar var diyoruzda inşaattan kar ne kadar paso zarar yazıyor bu da şirketin çalışan ve patronlarının beceriksizliğidir

2. Ortak 2 senedir de hep en dipteydi diyorum , Tamamen patronun insafina kalmis bi durum bu kagidin bilancosu , hareketi , alacagi aksiyonu. Tamamen istedikleri gibi kontrol ediyorlar, yuzde 50 de acmislar sirketi zamaninda atmislar dolarlarini cebe . Sirket ici sirketleri birbirine cikar da saglar eder , herkes tikirinda yani . Halka arz degerinin altinda bu haysiyetsizlerin sirketi , utanmazlar arlanmazlar kazakistan ile ilgili bir mail , Katar stadi acildi bi mesaj , gonen tesisi faaliyete girdi bi haber bile gondermekten aciz bunlar . Biz de biliyoruz bu degerin cok ustunde oldugunu da hirsiz patronlarin umrunda degil durum

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak 2 senedir de hep en dipteydi diyorum , Tamamen patronun insafina kalmis bi durum bu kagidin bilancosu , hareketi , alacagi aksiyonu. Tamamen istedikleri gibi kontrol ediyorlar, yuzde 50 de acmislar sirketi zamaninda atmislar dolarlarini cebe . Sirket ici sirketleri birbirine cikar da saglar eder , herkes tikirinda yani . Halka arz degerinin altinda bu haysiyetsizlerin sirketi , utanmazlar arlanmazlar kazakistan ile ilgili bir mail , Katar stadi acildi bi mesaj , gonen tesisi faaliyete girdi bi haber bile gondermekten aciz bunlar . Biz de biliyoruz bu degerin cok ustunde oldugunu da hirsiz patronlarin umrunda degil durum
    Aga bak şu kadarını yazıyorum Amerika ile anlaşma olup şu altyapı için para akıtmaya başlarsa bizim gibi şirketler ihya olacak bu paronlar istediği kadar hain olsun bu pastadan payımızı illaki alacağız şirket güzel ihtiyarlar istemeye istemeye para kazandıracaklar yani ben buraya beklentilerimi yazarım olacağını düşündüğüm şeyleri yazarım ama bunlar siyasi mevzular olur olmaz milleti boşa hevese sokmaya gerek yok

4. Amerika altyapisindan babayi alir bunlar !!! Ya once avrupada is yapsinlar, katarda ingiliz musavire is yapti rezil oldu stadda . Azerbaycan kazakistan gibi ulkelerde is yapar bunlar . Kolay mi amerikada altyapi yatirimindan gidip is almak , daha Afrikada is alamiyor siz ne hayal goruyorsunuz . Buna tekfen in kalitesi yetmez degil , hepsinden fazlasiyla daha iyi yapar . Bu isler lobi Siyasi iliskiler ile alakali bi de yetkin yonetici. Ceyar levent o Ingilizcesiyle is mi baglayabilir , iliski mi gelistirir

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Amerika altyapisindan babayi alir bunlar !!! Ya once avrupada is yapsinlar, katarda ingiliz musavire is yapti rezil oldu stadda . Azerbaycan kazakistan gibi ulkelerde is yapar bunlar . Kolay mi amerikada altyapi yatirimindan gidip is almak , daha Afrikada is alamiyor siz ne hayal goruyorsunuz . Buna tekfen in kalitesi yetmez degil , hepsinden fazlasiyla daha iyi yapar . Bu isler lobi Siyasi iliskiler ile alakali bi de yetkin yonetici. Ceyar levent o Ingilizcesiyle is mi baglayabilir , iliski mi gelistirir
    Aga benim yazdığımda Amerika'daki altyapı işlerinden değil Amerika ile anlaşıp onların finansman vereceği devletlerdeki işlerden bahsediyorum neyse bunlar burda bu şekilde yazınca boş muhabbet oluyor günü gelince ne demek istediğimi anlatırım şuan ne desem hava civa kalacak

6. Maximetu haberleri takip et boşver patronu ben burda yazıyorum size ama tabi siz yine BBC takip edebilirsiniz 😂
    https://twitter.com/bbcturkce/status...3ps-r1gxA&s=19

7. Eee nolacak Tekfene is mi akacak. Bu haber Amerika ile aramiz duzeldi anlamina mi gelir yoksa baska bir yerde baska tavizler verecegimiz anlami mi cikar . Olay yine siyasi muhabbete donmeden yazayim , bunun Tekfene bi sk faydasi olmaz .

8. Fonlarca ortak tutulan hisse olması, bir çok aracı kurumun model portföyünde olması, hisse fiyatının yıllardır baskılanması ve karlılıkta artış beklentisiyle sanki 2022 yılı Tekfen için iyi olacak gibi. Tarihe not olarak yazdım, sene sonunda bu gönderiyi alıntılayıp gerçekleşen ile öngörüleni karşılaştırırım.

https://twitter.com/fontakip/status/...263302658?s=21

https://twitter.com/serkan_saka_/sta...964422658?s=21

Sayfa 363/783 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •