Sayfa 364/651 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hakican Yazıyı Oku
    Bosunamı diyoruz bunlar ahlaksız adamlar bunlar artık cetelesmiş adamlar bunların hakkından hakimler gelir fakat memleket memleket degilki
    +++
    Pislik bunlar pislik...
    Ama suç bunlara müsade eden sistemde...
    Efsane kar gelsin...
    tablo bu...

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2.  Alıntı Originally Posted by dinazor Yazıyı Oku
    taban isteriz , taban isteriz biz mazoşistler doymadık karamanın kırbacından. Ya ailede bir tane şerefli insan yok mudur ya. Haram yemeyelim diyen bir kul yok mu. Bu ne ********lik.
    bir tane şerefli olsa zaten hisse bu kadar ucuz kalmazdı...ne diyelim artık...ileride piyasanın bu hisseyi hakkettiği yere taşımasını umut ediyorum...yönetimden ise bir beklentim yok...şu anda yönetim gölge etmesin başka ihsan istemiyorum onlardan...bilançoyu beğenmeyenlerin satışları da bir bitsin...umarım sıra bilançoyu beğenenlere gelir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Satanlarda kendileridir dostlar böyle bir bilancoyu ancak ahlaksız patron ve cetesi satar.

4. Bu arada üst kademelere sağlam yığmışlar, her kardemede nerdeyse 200 er bin lot var
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece bilgi paylaşım amaçlıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by dinazor Yazıyı Oku
    taban isteriz , taban isteriz biz mazoşistler doymadık karamanın kırbacından. Ya ailede bir tane şerefli insan yok mudur ya. Haram yemeyelim diyen bir kul yok mu. Bu ne ********lik.
    İŞTE TAM BU SEBEPLERDEN DERİM Kİ BİST bize göre değil...tüm hisselerimi satıp kriptoya geçtim...size de ısrarla öneririm...hele bu günler tam alım zamanları....öyle ******** adamlarla uğraşıyoruz ki burada kafayı yememek elde değil.

6. Menfaat budalası şebekenin kahramanlıkları bitmez tek çare parayı basıp kağıdı kaldıracak bir babayiğidin ortaya çıkması

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. öyle bir düzen kurmuşlarki , eğer bir babayiğit gelirde yükseltirse 1 sonraki çeyrek kesiz zarar yazdırırlar yok 6K , 7K bilmem ne K , batsın Klarınız sizin . Diyorlarki enflasyon + 1-2 puana razı ol . Düzenli yükseliyor mu evet yükseliyor. Ama amaç yatırımcıyı sevindirmek değil şimdi kuş gibi temettü gelirse oha derim .

8. Değerli kardeşlerimin ilgili şahıslar hakkında yazdıkları ne kadar doğru ve ne kadar haklılar.Hakikaten dünya üzerinde böylelerinin bir numunesi daha olabileceğini hiç sanmam.Burada bir yerde yine de bunlara güvenmek isteyen ve üçbeş kuruş kazanmak isteyen bir avuç küçük yatırımcıyı muhatap alıp onları türlü oyunlarla zarar ettirip bunaltan bu şahısları kınamamak elde mi?
    Vergi dairesine sunulan kara göre 31 ,2 gibi bir konsolide karın geleceği gün gibi aşikar iken senedi düşürmenin,yatırımcıyı umutsuzlandırmanın anlamı ne?
    Bir kardeşim bir babayiğitin gelip senetleri almasından söz etmiş ama bunlara babayiğit de kar etmez.Yüksek miktar lot alan babayiğiti de yıllarca bekletirler.Zarar ettirirler.Her türlü güç bunlarda.
    Yapılacak tek şeyin sabırla bekleyip verilecek temettüyü beklemek diye düşünüyorum. Şu anki 48 milyon dolarlık piyasa değeriyle senet fiyatında korkulacak bir durumun olmadığını düşünüyorum.
    Herkese sabır,bol kazançlı ve sağlıklı günler diliyorum.

Sayfa 364/651 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •