Onemli Gunler Banner
Sayfa 364/1001 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Fitch yetkilisi: TCMB, muhtemelen faizleri Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasına kadar sabit tutacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,902
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    çok öldürdün fiyatı, böyle pazarlık olmaz

3050-3100 son olur, daha aşağı gelmez..
    en fazla aysonuna kadar vakti var, 7 seans kaldı
     Alıntı Originally Posted by deepfish Yazıyı Oku
    O fiyatlara bırakmazlar üstadım, yağmalarlar...

- Zaten f/k oranı dünyanın en ucuz borsalarından birisi olan bist 'in enflasyon ve dolarizasyon sebebiyle daha da ucuz kalması,
    - Pandemi sonra artan üretim, ihracat, ticaret, turizm,
    - Enerji hub'ına evrilen ve Enerji blokajına maruz kalmayan ülkemizin pozitif ayrışacak olması,
    - Potansiyel enerji kaynakları edinilme ihtimali (karadeniz ve akdeniz doğalgazı)

Borsamız yaydan çıkmak üzere olan bir ok gibi...
    .SP500 de Eylül sonu sağlam satış beklerim..3.200 bile hedeftir...

BIST100 bu tür hareketlerde geçikmeli de olsa min %25 düşüşle iştirak etmiştir..(dolar bazlı)

tekrar etmemek için bu sayfayı verdim.
    .Argumanlarım burada.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...88#post6108688
    Son düzenleme : ABKA; 21-09-2022 saat: 17:08.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Bakalım son 1 saat bereketi ile gelecek mi

4. 250 Grm.da alıma başlarım 210-205 grm.da don gömlek ne var ne yok satar alımlarıma son verir arkama yaslanırım,,ben bunu hep yaparım.
    Not:Bu senaryom VİOP cuları bağlamaz.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Fitch yetkilisi: TCMB, muhtemelen faizleri Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasına kadar sabit tutacak
    Yabancı bir şey biliyor desek, Bloombergte terminalde yarın 100 bps indirim bekleyen 4 ekonomistin 3'ü yabancı
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. %50 üzeri getiri potansiyeli ile iskontolu işlem gören Avrupa şirketleri (İş Yatırım)

Detaylı bilgi almak, İş Yatırım'ın güncel raporlarına ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://arastirma.isyatirim.com.tr/2...pa-sirketleri/

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
    www.isyatirim.com.tr

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Batan geminin malları buunlarrr...

YTD

Alıntı Originally Posted by deepfish Yazıyı Oku
    O fiyatlara bırakmazlar üstadım, yağmalarlar...

- Zaten f/k oranı dünyanın en ucuz borsalarından birisi olan bist 'in enflasyon ve dolarizasyon sebebiyle daha da ucuz kalması,
    - Pandemi sonra artan üretim, ihracat, ticaret, turizm,
    - Enerji hub'ına evrilen ve Enerji blokajına maruz kalmayan ülkemizin pozitif ayrışacak olması,
    - Potansiyel enerji kaynakları edinilme ihtimali (karadeniz ve akdeniz doğalgazı)

Borsamız yaydan çıkmak üzere olan bir ok gibi...
    Karlar aynı kalır mı acaba? FK lar direkt karlara bağlıdır ve gelecek karlılıklar bu şekilde devam edecek mi sorusu en önemli sorudur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Taşınan Açıklar genelinde azalış var, sadece HALKB ve EREGL artmış, başka da YKBNK AKBNK GARAN biraz taşınmış, THYAO da taşınma bitmiş, zaten günlük açığa satış işlemleri de oldukça azaldı, açılan pozisyonlar da bu düşüşte karlı kapanıyordur,

Sayfa 364/1001 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •