Sayfa 37/330 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 2637 madde; 289 - 296 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. alim firsati veren tum speklere tsj

2.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    demek sevinende var
    Dostum bırak sevinsinler...

insanlar yaşadıkları hayal kırıklıklarını ,hatıralarını ,travmalarını burada anlatarak rahatlıyorlardır kimbilir ...
    dikkat ettiysen hala trenin peşindeler... niye diye sormazlar mı değil mi

3.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    Dostum bırak sevinsinler...

insanlar yaşadıkları hayal kırıklıklarını ,hatıralarını ,travmalarını burada anlatarak rahatlıyorlardır kimbilir ...
    dikkat ettiysen hala trenin peşindeler... niye diye sormazlar mı değil mi
    10 yılı geçkin tecrübemizle trene zamanında (16,xx) binip, durağa yakın (43,76) inmenin keyfini çıkarıyoruz durakta çay içerek Trenin yönü bellolunca belki atlarız, ama bizim için tren markası farketmez gidiş yönünü beğenince atlarız birine..Burasını artık aseslsin 30-45 zamanına benzetiyorum, her şeye kıllanıp adam kovanlar töredi sahiplendiler iyice, eski efendiler kayboldu, ben de hoşça bakın zatınıza diyor saygılarımı sunuyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by Tahtacı_Spek Yazıyı Oku
    10 yılı geçkin tecrübemizle trene zamanında (16,xx) binip, durağa yakın (43,76) inmenin keyfini çıkarıyoruz durakta çay içerek Trenin yönü bellolunca belki atlarız, ama bizim için tren markası farketmez gidiş yönünü beğenince atlarız birine..Burasını artık aseslsin 30-45 zamanına benzetiyorum, her şeye kıllanıp adam kovanlar töredi sahiplendiler iyice, eski efendiler kayboldu, ben de hoşça bakın zatınıza diyor saygılarımı sunuyorum..
    Sözlerinin sonunu saygıyla bitirmen bir nebze hadi bakalım diyesi geliyor...
    diğer taraftan ne haltın varsa ye diyesi geliyor...almışsın satmışsın züğürt tesellisinden öte gidemez...bize ne...
    tecrübeye gelince bu konuya hiç girecek bir tarafın yok...bahsetmeye değmez...
    burası bir form kimsenin kimseyi kovmaya hakkı yok kovamaz da ...
    ama adap edep kibirli söylemler hoş karşılanmadığını bilmen lazım...bunu insan aileden almadıysa kimse veremez ...
    bir saygıda benden zatınıza...

5. Aselsan 45 lira iken benim sistemde ederi 12 lira görünüyordu. Konfrt şu an sistemdeki ederi 7.5 lira, ama bilanço özelinde tek seferlik bir sıkıntı olduğunu düşündüğüm için tutmaya devam ediyorum. Benim maliyetim de gayet iyi kısa sürede kazanç da gayet güzel ama ben kazanmaya kaybetmeye göre değil bilanço bazlı ederine göre al sat yapıyorum, aselsan gibi balon oluşumlarını kaçırıyorum ama böyle işlem yapmak daha garanti geliyor.

6. Bir de şunu ifade etmek istiyorum,
    ben hisseye aşık olan insan değilim temel kriterlere göre yatırım yaparım ...
    klmsn da Brezilya metal frio ya satış öncesi sonrası vs.uzun süre yatırım yaptım ...şimdi ki moda tabirle bebek hisse..yani sabır benim önceliğim...
    teknik analizi de forumda arkadaşlar tamamlar yolumuza devam ederiz..sağolsun burada turquaz kardeş epey emek verdi...
    her hissenin topiğinde uçlarda çıkıyor bilanço döneminde ara dönemlerde atıp tutarlar karalarlar vsvs..
    herkes reyinde hürdür...ama borsada kafa karıştırmak moral bozmak ne yazık ki en büyük handikap bana göre...
    hiç gerek yok bana göre ...mevsimsel özellik gösteren bir hissede iniş çıkışlar yaşanır ...hisse şimdi daha likit oldu alınıp satılabilir hale geldi...şimdilik bu kadar ...herkese bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by Tahtacı_Spek Yazıyı Oku
    Sakalımız yok, kızıyorlar ama bu tür operasyonları defalarca yaşamış biri olarak söyliyeyim, tüm hisseler için geçerli.
    1-Hisseyle arazideki fabrikanın hiçbir organik bağı yoktur, kâr'ı ,tekniğini temelini külahıma anlatın,
    2-Hisse fabrikanın adı kullanılarak para avlanan bir yerdir, sıkı kanunlarımız yok, yarı kumarhanedir burası
    3-Bu topiklerde truva atları çok, eğer buralarda coşku artıyorsa kaçın, girmyi düşünüyorsanız vazgeçin,bende sattım dediğimde kızanlar ya çok saftı ya truva atı mesela 82 isimliler
    4-Hisse uzunca sürünür geçmiş olsun, hafif operasyondan geçti, anladığım kadarıyla bayağı ky geldi
    5-Tahminim speğin (1-2 yıllık) yakın tarihli maliyeti yaklaşık 3-3,5 lar civarı, oralara kadar indirse tın yani,
    6-Söz konusu paraysa orada her türlü dümen döner,dünya bunun için savaşta..Yani adamlar olumsuz bir hava oluşturup excelde kötü bir tablo yayınladıysa mesela..Kim hesap soruyorki..
    7-Bana göre bir başka düşmüş sürünen grafikli bir hisseye geçme zamanı,burası bayağı bir sürünür,grafiğine bakılırsa yükselmekten çok düşme potansiyeli var.Yerlerde sürünen hissenin de yükselme ihtimali yüksektir.
    8-Bir soru işareti,bedelsize rağmen çok spekülatif artmadı belki bu olumsuz hava dökme hareketidir akşama tavan kapatır,(nasıl hoşunuza gitti
    Tamamen yaşanmış tecrübeye dayalı hissi bilgilerdir, geleceği yalnız Allah bilir, kimseye al-sat bilgisi değildir.
    Son olarak bana bu tecrübeleri yaşatan hisseleri sayayım,Zoren,Arsan,İpek,Asels,Aksa,Sasa,Vestel,Ka rsan..
    Tahtacı, 82 isimliler derken beni mi kastediyorsun? Beni kastediyorsan bana da söz hakkı düşer.

8. Sayın KAIZER; Blançoların 3 ve 9 aylıkları denetimden geçiyormu.? Teşekkür ederim.

Sayfa 37/330 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •