Sayfa 37/346 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 2767 madde; 289 - 296 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Estağfurullah kardeş ne haddi. Herkes kendi bilgisini fikrini rahatlıkla paylaşabilir. Yalnız brüt te mal yedirme çok zor, bana göre, hacim lazım. Yine birilerinin kuyruğuna takıldı, onun gazı bu, bana göre. Macd konusunda aynı fikirdeyim. Hayırlısı bakalım, yaşayıp göreceğiz.
     Alıntı Originally Posted by Moroder Yazıyı Oku
    Ara sıra haddim olmayarak da olsa bir yorumda bulunayım dedim. Grafiklerde gördüğüm indikatörlere göre bir şeyler yazdım. Pek tanımadığım bu hisseyi bir kaç kez alıp sattım. Şimdi bakıyorum ki sanki yavaş yavaş bu fiyatlardan mal yediriyorlar. Tek bir beklentim var, o da, MACD'nin kafayı birkaç gün sonra yukarı kaldırması. Eğer yukarı dönerse sert bir hareketle uzun süren bir yükseliş trendine girebilir ama mal yediriyorlarsa hikaye zaten bitmiş demektir. Bakalım biraz daha bekleyelim derim. Kimseye yatırım tavsiyesi değildir. Saygılar. Bol kazançlar.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Birden aklına geldi, ben jants ın kuyruğu idim, bryat ne oluyor deyip, rutini ne aldı k.ppek.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Biri der mal yediriyor biri der müthiş . ALGI oyunları. Müthiş.

Al demem, sat demem tavsiye etmem

4. 1 haftadır seans içi hep artıda.. son anlarda 15-20 lira ekside kapıyor.
    Brüt bitimine kadar 450 cıvarı kalsa devamı 600.

5. Merhaba...her yorum bizim için farklı bir renk...mal yedirme mi degil mi bilmiyorum ama hikaye daha bitmediği gibi bedelsizlerin hareketi devam ediyor...Arsa ile bilgili yok...sirket devri dedikodusu var...diger bedelsizlere gore sudan ucuz...AMA hersey ihtimal dahilinde olur mu ?Olmaz dememeli....
     Alıntı Originally Posted by Moroder Yazıyı Oku
    Ara sıra haddim olmayarak da olsa bir yorumda bulunayım dedim. Grafiklerde gördüğüm indikatörlere göre bir şeyler yazdım. Pek tanımadığım bu hisseyi bir kaç kez alıp sattım. Şimdi bakıyorum ki sanki yavaş yavaş bu fiyatlardan mal yediriyorlar. Tek bir beklentim var, o da, MACD'nin kafayı birkaç gün sonra yukarı kaldırması. Eğer yukarı dönerse sert bir hareketle uzun süren bir yükseliş trendine girebilir ama mal yediriyorlarsa hikaye zaten bitmiş demektir. Bakalım biraz daha bekleyelim derim. Kimseye yatırım tavsiyesi değildir. Saygılar. Bol kazançlar.

6. Iyi geceler kusura bakmayın bu şirket devri konusu nedir bilmiyorum da.

7. 3.maddeye bakabilirsinz
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Sayın rehavetin eski forumda yazdığı unutulmasın, burayabda yapıştıralım spek ve avaneleri kudursun.

Konya da Fk yok 1.500 TL alcar 480 TL (alcar a en yakın verilere sahip. Bedelsiz oranı, sermaye,DOLAŞIMDAKİ LOT SAYISI İKİSİNİN DE 1.500.000 KADAR)

Beklentiler;
    1-Sermaye arttırımı (sanmıyorum ama piyasadaki rakibi daikin in yarısı olması. Daikin sermayesi 1.100.000.000 TL. Vizyon lazım Alarko yönetimi!!!)
    2-Alarko nun carrier a paylarını devretmesi
    3-Arsa satışı ve pay dağıtımı(carrier a devir olur ise önce arsa satışı olur.)
    4-Şirketin 2021 vizyonunu açıklaması (varsa)
    5-12 aylık yüksek gelme ihtimali olan bilanço.(katakulli, muhasebe cambazlığı yapmazlar ise!!!)
    6-Sürdürülebilir yüksek karlılık.

8. Sn.Rehavet in kulağı çınlasın....Faydalı paylasimlari vardi..

Sayfa 37/346 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •