Sayfa 371/999 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by muratmilan Yazıyı Oku
    Bist100 Elliott Sayımım Grafik 15 Dakikalık kısa vade için...

Bu Twitter biraz sıkıcı gibi böyle devam ederse paylaşım yapmam :P

Buradaki dostlarla da Bist100'ü kısa vade nasıl gördüğümü paylaşmış olalım.

İyi haftasonları,

https://twitter.com/MuratZe39170193/...628334592?s=20
    Elliotcu değilim ama çok kısa periyot değil mi?
    Yani Saatlikte bile indikatörlere, tepe dip OBO TOBO asla inanmam ben.
    15 dakika 1 saat aralıklarında ortalamalarla işlem yaparım.
    benim bar analizim Pazartesi 500-1000 puan eksi açılış ordan hisse açılışıyla toparlanma 1265-1270 arası platoda takılır diyor.
    Haftalık barlar ise önümüzdeki hafta yükselişi unut diyor.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Son dakika: Azerbaycan'ın saldırılara karşılık vermesinden sonra Ermenistan teyakkuza geçti, seferberlik hazırlığı yapılıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika: Azerbaycan'ın saldırılara karşılık vermesinden sonra Ermenistan teyakkuza geçti, seferberlik hazırlığı yapılıyor.
    Sinan Ogan Haber Global'de Azerbaycan ordusunun uzun zamandır Ermenistan saldırısına karşı hazırlıklı olduğunu anlattı. Karabağ'ı geri almak için bundan iyi bahane olmaz, madem ordunun hazırlıkları var bu işi şimdi bitirmeliler. Azerbaycan'a bundan daha iyi bir fırsat bir daha gelmeyebilir.

4. Önümüzdeki dönem halka arzı beklenen şirketler arasında Botaş, TPAO, Başkent Doğalgaz, İhlas Haber Ajansı, Limak Yatırım Holding, Borsa İstanbul varmış.

azerbeycan aklima geldide yazmadim..mahallenin yaramaz cocuklari gibi ben bildim bileli kavga ederler kavga buyuyecek olursa abilermudahil olur herkes evine doner.bana gore her ikiside rusyanin gudumunde bi yer..arada olan hep garibana olur yerlerinden yurtlarindan olurlar..olaylar buyurse bi goc dalgasida ordan baslar sanmiyorum bir sey olacagini olmasinda...dunya cok degisti turkler veya musluman kesim sadece konusmakla kaliyor kiniyor sabrimizi tasirma deniyor vs vs icraat yok vurdumu oturtacan ses gelecek..
    dunyada buyukler istemeden sinek bile ucamaz kapilar arkasinda buyuk yoneticiler var..dunyada olan cogu seye inanmak zor surekli kurmaca alavere dalavereler donuyor sahada olan öldugu ile kaliyor..

Suudi Arabistan'ın Türk mallarına ambargo resmileşti!
    Siyasi ilişkilerdeki bozulma ekonomiyi de etkisi altına aldı.
    Suudi hükümeti, gayri resmi olarak başlattığı ambargoyu bu ayın sonunda Made in Turkey menşeli malları almayacağını açıklayarak resmi hale getirdi.

Akşam cübbeli gibi adamları çıkarıp
    Suud,kahrolsun fetvası dinletirsen,
    Dışişleri bu yobaz takımına teslim olursa..
    Olacağı bu...

Yazık yüzlerce firma var,ihracat yapan.. Mobilya,gıda,tekstil... ne olacak?

bi sey olmaz kerem su akar yolunu bulur biz avrupaya avrupali iki katina suud satar yeterki piyasadan ucuza uretmeyi bil kaliteli mal uret..a firmasi biter b firmasi uretime baslar..dunya donuyor surekli ayni kisiler is yapacak degil birazda baskalari yapar..bizde suuddan petrol almayiz ambargo koyariz nasilsa gaz bulduk

milli piyangi reklaminda bir sey dikkatimi cekti sasel diye firma internete girdim arastirdim bizim sans oyunlarinin yuzde 49 italyan firmaya vermisler yuzde 51 demiroren grubu almis
    .simdi soru tamamini alamadilarmi neden italyan firma ortak oluyor illa pastadan pay vermek zorundayiz gibi anladim lafa gelince dis gucler daha neyi vereceniz dis guslere kendiniz veiyorsunuz sonra suclayacak yer aroyorsunuz...kim gelirse gelsin bu duzen degismez degistirilemez dunyada taslar oyle bi otirmuski her kose basi her sokak tutulmus is yapmanda adim atmanda imkansiz allag bela verir dunyada buyuk degisimler olur taslar oynar ancak oyle cokerbu sistemler yoksa mumkunu yok..neyi neresinden tutup tartisalim neyi dogru neyi yanlis bulalim..en iyisi sesini cikarmadan huzurunu bozmadan en iyi sekilde yasamaya bakmak o olmus bu bitmis le omur geciyordegisen birsey yok

Sayfa 371/999 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •