Sayfa 372/987 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. İşin şakası bir tarafa , bizim ülkede '' Almanya bizi kıskanıyor '' ironisine gerçekten inanan salaklar mevcut.

2. Bloomberght de Dr. Şeref Oğuz, '' emeklilere , memurlara %50 zam yapılacak, ayrıca güvenlik kuvvetlerinin maaşlarında ciddi iyileştirmeler yapılacak '' benzeri konuşuyor. Bu adam hakkında bddk suç duyurunda bulunmuştu. Derin adam gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Ben de tepe korumalı istiyorum..
    Kur x çıkacak.. Hesap +x yazacak..düşünce yerinde kalacak..
    Düşüp çıkarsa gene üstüne gene +x yazacak..
    Abi dedim size takasbank olayim. TOSBANK adim bile hazir. Nemalandiririm paralari. Veririm o kazanci. Amblemde beygir olur. Oh mis. Tarihte yolculuk.

4. Bu durumda Çarşamba günü Cumhurbaşkanı emeklilere %50 zam vermezse , ben Şeref Oğuz hakkında hangi kadılıkta dava açabilirim acaba ? Beni inandırdı, ben de gelecek zama göre borçlandım, kandırdılar beni !

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bloomberght de Dr. Şeref Oğuz, '' emeklilere , memurlara %50 zam yapılacak, ayrıca güvenlik kuvvetlerinin maaşlarında ciddi iyileştirmeler yapılacak '' benzeri konuşuyor. Bu adam hakkında bddk suç duyurunda bulunmuştu. Derin adam gibi...
    MSB 2022 butcesinde personel giderlerinde yuzde 35 artis ongoruluyordu zaten abi. O vakit savunma forumlari var yazdigim orada demistim hayirli olsun 2022 de iyi zam alacaksiniz diye.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,561
    Kur yükselişte borsa bu sefer tersten çalışıyor o düşüşte,3 ocak enflasyon sendromu bunlar,en aşağı 8 diyorlar,zaten düşük çıkarsa yabancıyı bıraktık zaten yerlisinide unutsunlar,zaten yabancının piyasadaki payı 0.26

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Abi dedim size takasbank olayim. TOSBANK adim bile hazir. Nemalandiririm paralari. Veririm o kazanci. Amblemde beygir olur. Oh mis. Tarihte yolculuk.
    sn. tospa, işin şakasını geçersek ; burada uzun süre yazanlardan birbirini gıyabında bilenlerden 5-10 kişiyle bir fon oluşturarak iyi bir portföy yönetimiyle özel anlaşma yaparak serbest fon kuralım.

GER'de bir garson icin 3.000 euro net maas bayagi fantazi bir rakam olmus.
    O net maasi normal hemsire bile zor alir.
    Brüt yazmis olsalar belki derdim. Ya da cok iyi bahsis aliyordur().
    Aslinda bahsisi de vergi beyaninda bildirmesi lazim da, ne kadari bildirir bilinmeyen bir denklem.

Sayfa 372/987 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •