Sayfa 373/466 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. açıkçılara tavandan aldıracak y.t.d.

2. hangi adam sayin nemesis biraz acarmisiniz...tesekkurler

3.  Alıntı Originally Posted by nemesis22 Yazıyı Oku
    Bu adam resmen reklamcı katili

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hangi adam sayin nemesis biraz aciklarmisiniz tesekkurler...

4.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    hangi adam sayin nemesis biraz acarmisiniz...tesekkurler
    Tahtanın sahibi

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Keşke ben de rüyada olsaydım uyusaydın 40 bin lotumu yuttular babacığım iki 64’ten ortalama hepsi gitti...😡😡😡
    inşallah trade'lerle zararınızı kapatmışsınızdır sayın texasradikal.Şahsen ben satmaya çekiniyorum.10 yıldır bekliyoruz aşağı yukarı.Bu çıkışın temel sebebi nedir.Sizin gibi tecrübeli yatırımcılar bu çıkışı nasıl görüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by falcoo Yazıyı Oku
    Abi buranin ortami seviyesi harika hisse olmasa da burda olmak istiyor insan Baska Hısse olursada orda olmayı ısterim

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet tire sayfası başka sayfalara benzemez.Her zaman hareketlilik vardır.Yatırımcısı da gayet sabırlı sebatkar ve kalitelidir.çok yazmasamda devamlı takip ederim.

Alıntı Originally Posted by tirezede Yazıyı Oku
    inşallah trade'lerle zararınızı kapatmışsınızdır sayın texasradikal.Şahsen ben satmaya çekiniyorum.10 yıldır bekliyoruz aşağı yukarı.Bu çıkışın temel sebebi nedir.Sizin gibi tecrübeli yatırımcılar bu çıkışı nasıl görüyor.
    Tamamiyle zarar çıkmadı hisse 4 civarı olursa anca Umarım sizde istediğinizi fiyatı yakalarsınız korkunun ecele faydası yok ama bazen de pişman oluyor insan işte.... bu Konumda kimseye ne al derim Nede sat....Bu çıkışın sebebi hissenin çok düşük olması zaten bu seviyede de durmanın mantıksız olduğundan dolayı reklamcılar sürekli Girip hissede oyun oynuyorlar umarım oyununu bozar bu tahtacı...girip hissede oyun oynuyorlar umarım oyununu bozar bu tahtacı😉☺

8. haydi açıkçılar tavana y.t.d.

Sayfa 373/466 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •