Sayfa 374/734 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by YaBgUdOkUz Yazıyı Oku
    Değerli hissedaşlar. Bence süreci yanlış okuyorsunuz. Şirketin 200-300 milyon dolar gibi fiyatlarda satılacağı şehir efsanesine dönmüş durumda. Süreç şirketi satma değil şirkete stratejik ortak bulma süreci. Yani vakko dünya genelinde tanınır ve büyük bir moda markası olmak adına buna uygun bir uluslararası ortak bulma sürecine girdi.Amaç marka değerini yükseltmek ve bilinirliği arttırmak. Örneğin erikson'nun Sony ile tekrae büyümeye çalışması gibi ya da fujitsu'nun siemens'le Avrupa pazarına açılması gibi v.s şu an vakko da büyük bir marka ile ortaklık yaparak benzer bir stratejiyle faaliyetlerine devam etmek peşinde. İyi bir ortak bulunur ise ki talipliler var hisse iyi bir noktaya gelecek.
    Teee 14 martta yazdım. 15 martta yine yazdım isteyen okuyabilir. Vakko satılmayacak . Süreç ortaklık arama süreci diye. Planınızı ve stratejinizi buna göre kurmalıydınız. Evet hisse çok düştü. Benim tahminimin ( 3.60 lira ) en az %20'si düzeyinde bir düşüş oldu. Ben de terste ve zarardayım. Ancak doların bu denli yükseleceğini, sarıkafa trumpetin rusyaya füze tehdidi yapacağını erken seçim sürecini ıvır zıvırı bilip hesaplayamazdık. Ben hep normal şartlar altında diye başladım söze. Kendi adıma sözün şudur. Hisselerimi satmam. Aene sonu hedefim de daha önce yazmış olduğum gibi normal şartlarda en az 8 liradır. Bi ortak gelecek ben inanıyorum. Herkese bol kazançlar.

2. bu kadar düşecek ne var onu merak ediyorum. Bir haftadır herşekil aşağıya yapıyor. endeksin +2 oldugu gün bile eksiydi lanet kağıt...

3. karakterini ss...mmm senin adi kağıttttt. taban yapmazsan adisin lannn

4. 1 aydır düşüyor yükselişe geçer mi acaba?????

5. Takas yapistiracak varmidir

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 2.84 kanal dibi çok önemli bugün 2.86 gorup tepki aldi yarın en azindan sert düşüşün duzeltme tepkisine sahit olabiliriz. 3.06 direnci üzerine kalip kalamiyacagi onemli.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum bazında

Sayfa 374/734 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •