Sayfa 374/1001 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

TCMB başkanı Kavcıoğlu:
    - Enflasyon üzerindeki maliyet baskıları son dönemde büyük ölçüde ortadan kalkmıştır
    - TL cinsinden ithalat birim değer endeksi son dönemde yıllık bazda gerilemiştir
    - Enflasyondaki yavaşlama beklentilere de yansımıştır
    - Enflasyonun sadece ana eğilimine değil yayılımına ilişkin göstergeler de gerilemektedir
    - Enflasyonun ana eğilimine yönelik göstergelerimiz fiyat artış oranlarındaki belirgin yavaşlamayı teyit etmektedir
    - Enflasyondaki düşüş süreci önceki raporda ilan ettiğimiz patikadan bir miktar daha yavaş gerçekleşmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

TCMB Kavcıoğlu:
    - Ülkemiz yüksek büyümesini verimlilik artışıyla bir arada ilerletmeyi başarmıştır
    - Satın alma gücü paritesiyle bakıldığında Türkiye ekonomisi kişi başına düşen milli gelirde gelişmiş ülke seviyelerine güçlü şekilde yakınsamaktadır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,550
    İktidar ve yalakaları sanıyorlarki kaybedersek bu sefer çok güçlü olarak geliriz hesabında,geçti o artık,bide yeni gelen iktidarın icratı tutarsa zaten tutmaya mecbur,yoksa bu ülkeden bir mok olmaz iktidarın 500 senelik taktıgı borçlan,zaten bu bu borç osmanlıyı birak TC toplamından bile çok yüksek,mecbur ülkemiz yeni yönetimi desteklemeye,ak silinmeye mahkum,zaten hergün yeni icat çıkartıyor,işe Allahı bile katıyorlar ben emri ondan alıyorum diye,rahmetli yasar nuride belirtmisti allah ile kandırmak onlara mahsusutur diye,ha sahi bu zatın emisinin oglu hasan mezarcıydı degilmi,oda uçmustu kendisini mehti isa ilan etmisti,yani kafa yapı ayni,seçimden sonra bittiler ve YARGILANACAKLAR bundan kaçıs yok,belki yeni parti adı altında yeni bir olusum olabilir,oda sadece,yeni gelen iktidarın icratına baglı hersey,mutlaka dıs yardım çekmeliyiz bunu yapmayada gücümüz var,çünkü genç nesiliz ve ben çok umutluyum yeni olusacak istikrardan,tersi olursa bu ülke çil yavrusu gibi dagılır,80 öncesi nasıl ideoloji savaslarında herkes biribirine düsman ettiyse ABD-RUSYA ondan çok beter oluruz sonu tekrar darbe !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,550
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TCMB Kavcıoğlu:
    - Ülkemiz yüksek büyümesini verimlilik artışıyla bir arada ilerletmeyi başarmıştır
    - Satın alma gücü paritesiyle bakıldığında Türkiye ekonomisi kişi başına düşen milli gelirde gelişmiş ülke seviyelerine güçlü şekilde yakınsamaktadır
    Az yeni bir degisim olsun onunda icabına bakılacak !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,550
    Mayıs ayı borsaların kabusudur,bizdeki seçim atmosferide buna eklenince çifte etki yapması normaldir,zaten borsada dönen para malum,mafyanın kara parası ve bedevi parası,eski dıs gerçek yatırımcılar yok kaçtı iktidarın yüzünden,yeni olusumu onlarda bekliyor takrar sıcak parayı çekmeye mecburuz oda yatırım amaçlı

Kavcıoğlu: Hiç bir yerden para aramaya gerek yok, 2030'a kadar en az 500 milyar doların üzerinde yatırımlardan Türkiye bütçesine girecek, cari dengesini sağlayacak para var, bunlar hayal değil, yapacaklarımız değil, yaptıklarımız, şu an uygulamaya girenler

Kavcıoğlu: Merkez Bankası politikaları sonuç almaya başlamıştır

Kavcıoğlu: TCMB çok güçlü, rezervleri çok güçlü

Kavcıoğlu: Kur da, bütün fiyatlar da, faizler de aynı istikrarda devam edecek

Sayfa 374/1001 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •