Sayfa 376/1004 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Merhaba, twitter adresini alabilir miyim? Merak ettim hangi şirketler. Bende bir fon var hisse taşıyan.
    https://twitter.com/JAKO31281327

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum sağ olunuz.

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Dün twitter'da gördüm, Sn Jako'ydu galiba, Bistte 40 şirket kur artışından dolayı kasayı sıfırlamış ekside şu an...bi de abarak gubarak bunu saklayanlar da vardır tabi...

Bistteki şirketlerin yarısı batacak, yarısı da uçacaksa endeks kaç olur? Hadi bakalım...
    Kabaca aynı olmaz mı

Uçanların ne kadar uçacağı da önemli.

Aşağıda taban 0'da sınırlı.

Yukarıda limit yok.

Erdoğan konuşmasında Bakara suresinden örnek verdi: Rabbimiz 'Sizi biraz korku ve açlıkla deneriz' diyor

Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen İslam Ülkeleri Parlamento Konferansı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Rabbimiz Kuran'ı Kerim'de 'Muhakkak ki sizi biraz korku ve açlıkla; mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltmekle deneriz. Sabredenleri müjdele' bu şekilde buyurmaktadır" dedi.

Sazanlara yine cenneti vaad ediyor.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. anladığım içinizden geçilecek... gökten sınav olarak algılayın

8. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 376/1004 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •