Sayfa 376/1001 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Viop XLIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Dowda hisseyi satan ben bu enflasyonda bu parayı ne yapayım diye düşünür durur şimdi.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Dowda hisseyi satan ben bu enflasyonda bu parayı ne yapayım diye düşünür durur şimdi.
    Adamda en azından enflasyon %9
    Bizimki ölçülemiyor bile Kendi halimize yanalım

Beleşe köfte dönemi sona erdi.!!!
    Ayı piyasası tüm hızıyla otobanda.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Thy yi bakalım ucuza alabilecekmiyiz?60 lira civarı güzel maliyet yeri olur
     Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    Kadirhan öztürk en fazla 65-68 tl olabilir, altına kimse malını vermez demişti.
    Marttan beri 8 haftalık ortalama altına inmedi. 68 civarını ondan önemsiyorlar. 3.çeyrek de malum iyi gelecek. O da tamam.

Ama ben olası bir Rusya haber akışında 60-63 arasını görürsem direkt alırım.
    Grafiğimde görebilirsin diyor. Bakalım..

En büyük PALA Benjamin.!!!
    Digerleri ÇAKMA.!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Hisse vadelilerde APS'lerin son fiyata göre toplam tutarları.

Güncel APS yarın açıklanır o zaman tekrar bakılır.

Fiziki teslimat nedeni ile dolaşımdaki hisse miktarına göre yüksek pozisyonlarda beklenmeyen hareketler olabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. >>>>>

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1064532

21.09.2022 tarihinde Tekfen Holding A.Ş.payları ile ilgili olarak 33.-TL. fiyatından toplam 1.850.000 adet, satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Tekfen Holding A.Ş.sermayesindeki paylarım / oy haklarım 21.09.2022 tarihi itibariyle % 6,1217'e düşmüştür.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Seğvgülüm senle ben savaştan
    Çok ayrı şeyler anlıyoruz
    Sen barışa bense vahşete aşığız
    Bendeki nükleer
    Sana da bana da yeter

Putin'le oynama Putin'le oynama
    Sonunda ğhötün başın yanacak

la rus bunlar rus ... savaşçı millet. niye ukraynayı şimdiye dek dümdüz etmedi bi düşün bakiim ? biz orayı işgalden kurtarıyoruz diye girdi ruslar. amaç oydu , iş başka yöne evrildi. heeee ruslar doğulu toplum sen ben gibi. sonunda bunalırsa anglo-sakson gibi rasyonel karar vermez , hisle hareket eder.
    istese ütü tostu yapardı orayı Putin , yapmadı niye ? çünküm aynı torpağın aynı kilisenin insanları ortadoks hristiyanlık bağları.
    önde zeytin ağaçları arkasında şinanay da yavrum şinanay.

bu arada bizdeki bu yangınlar falan ? Yörükler nerede TAHTACILAR nerede ? ve bu yangınlar nerelerde çıkıyor ? biraz olaylara rüppel akbabası gibi tepeden bakmalı.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 376/1001 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •