Sayfa 377/804 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    KordSA'yı kedinin ciğeri seyrettiği gibi seyretsem de Sn Spenc ve Sn Poem'in yatırım tarzını beğeniyle takip ediyorum, Sn ASAP'ın da teknik analizlerinden birazcık öğrensem bana yeter
    Teşekkürler Sn Miriel. Umarım yanlış bilgilendirici şeyler yazıp etkilemiyorumdur. Çünkü tarzım zamansalliktan beni bağlar. Ytd.

2. Tesekkurler Sn. Miriel

Genel olarak şirket yönetiminin yatırımcılarla seviyeli ve beklentiyi karşılayan iletişimi olduğu izlenimi edinsem de, benim şirketten beklentim satın alınan ABD şirketlerinin detaylı tanıtımı iken bizlere sadece satış ve karlılık etkisini KAP aracılığıyla bildirdiler. Bu konunun çok şeffaf olmaması da biraz düşündürüyor. Yani satışı, karlılığı bu şirketlerde etkileyecek olan nedir? Pazar içerisindeki rekabet durumuna göre yerleri nerededir? Bunlar kafamdaki sorular.

Bunun dışında spenc hocamın değindiği konu olan petrol fiyatındaki iniş ve çıkışların iyi yönetildiğini de düşünüyorum. Stok yönetimi açısından. Yine aynı bakış açısıyla iyi yönetilecektir.

Bu arada Kratos (fiber donatı) Trabzon DSİ projelerinde de kullanılmış. Geçtiğimiz günlerde videosunu paylaşmışlar. Bu ürün inşaat, taahhüt işlerinin yeniden hızlanması halinde gerçekten katkı sağlayan bir ürün olacak. Burası da umut verici.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn Miriel. Umarım yanlış bilgilendirici şeyler yazıp etkilemiyorumdur. Çünkü tarzım zamansalliktan beni bağlar. Ytd.
    Rica ederim.. Benim açımdan hiçbir problem yok Sn Spenc.

Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Tesekkurler Sn. Miriel

Genel olarak şirket yönetiminin yatırımcılarla seviyeli ve beklentiyi karşılayan iletişimi olduğu izlenimi edinsem de, benim şirketten beklentim satın alınan ABD şirketlerinin detaylı tanıtımı iken bizlere sadece satış ve karlılık etkisini KAP aracılığıyla bildirdiler. Bu konunun çok şeffaf olmaması da biraz düşündürüyor. Yani satışı, karlılığı bu şirketlerde etkileyecek olan nedir? Pazar içerisindeki rekabet durumuna göre yerleri nerededir? Bunlar kafamdaki sorular.
    Rica ederim.

Yatırımcı ilişkilerine bu konuya dair bir mail attınız mı acaba, yaklaşımları ne oldu?

4.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku

Yatırımcı ilişkilerine bu konuya dair bir mail attınız mı acaba, yaklaşımları ne oldu?
    Mail attığımda KAP'ta gerekli açıklamayı yapacağız dediler. Satış ve karlılık etkisini bildireceğiz dediler. Fazla ümitlendirmediler

Bu arada kendi çabalarımla yeni alınan şirketlerin pazar paylarını Küresel ve Kuzey Amerika bazında hesaplamaya çalıştım.

TPI+FDI+Honeycomb toplam;
    Dünya genelinde pazar payları yaklaşık olarak %0,09
    Kuzey Amerika'da pazar payları yaklaşık olarak %0,35

Yani daha çook uzun yolumuz var.

Benden de size ekstra bilgi olsun.

Not: Rakamlar yaklaşıktır. %100 doğruluğunu garanti edemem. Hesaplamada şirketlerin ciro bilgisi ve ortalama kompozit malzeme fiyatlarından yola çıkılmıştır.

5. veladdalin.....az kaldı be

6. Çok şükür ortalık yangın yeri

7. asaphocam 60 dak obo mu var

Kordsa’da yılın ikinci yarısında faaliyetlerin güçlü olmaya devam etmesini bekliyoruz. 3. çeyreğin başında satın
    alınan 2 ABD şirketi ile dolar bazında cironun 2. çeyrekteki seviyesinin de üzerinde olmasını bekliyoruz.

https://www.akyatirim.com.tr/apps/PD...d.aspx?ID=3404

Sayfa 377/804 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •