Onemli Gunler Banner
Sayfa 380/1000 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Siz yanlisa devam edilsin diyorsunuz. Bende butceye yuku cok fazla o yuzden emeklilik yasinin herkes icin 65 yas olmasi ve kademeli olarak artirilmasi taraftariyim. Eger bu yapilmazsa ki yapilmadi demirelin mirasi torunlarimizi bile mahvedecek. Yanlisa devam etmenin mantigi nedir? Soz verilmis verilmemis imzalanmis imzalanmamis bunun onemi yok. Yanlis yanlistir. 65 yasin altinda emekli olmak hirsizliktan farki yoktur
    Geçiş garantili Köprüler varken Suriyelilere 35 milyar dolar harcanmış Ken daha bir sürü yönetimsel hata varken 65 yaş altı emekli olmaya hırsızlıktan farkı yok diyorsun sen boş değil bomboşsun

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Boyle bir odemeye butce nasil dayaniyor sok oldum
    Eğitimli belli bir seviyeye ulaşmıs kişiler çalışabilir durumda ise çalısıyor .üç beşin hesabını yapmıyor. İsviçrede hatta genclere para verelım dıye bır oylama yapmışlardı. Biz çalısırız istemeyiz diye sonuç çıkmıştı.
    Ve ayrıca parası olmayanın devlete faydası yok parası olan adamın faydası var bu mantıkla hareket etmek lazım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Gul gibi yasiyor kisiye gore degisir

Etrafimdaki turkler super mutlu cunku cogu gecekondu mahallelerinden gelme. O adama zencilerle dolu potahanenin deposunda 38 dolar ucret ver kendini cennette sanir. Naapsin zavalli

Farkli kulvarlarda kosuyoruz anlasabilecegimizi sanmiyorum
    Hah o zavallı benim işte. Aylık 6 bin dolar falan yapar, suyunu çıkarmıyorsan cennet işte buraya göre.

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Eğitimli belli bir seviyeye ulaşmıs kişiler çalışabilir durumda ise çalısıyor .üç beşin hesabını yapmıyor. İsviçrede hatta genclere para verelım dıye bır oylama yapmışlardı. Biz çalısırız istemeyiz diye sonuç çıkmıştı.
    Ve ayrıca parası olmayanın devlete faydası yok parası olan adamın faydası var bu mantıkla hareket etmek lazım.
    c.başkanı ne diyor, hırsızlık babadan oğula geçer
    nesiller boyunca hangi ulusun alt nesillere ne aktardığı belli olmuyor mu..?

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Çalıştığın yerden fotoğraf atar mısın içinde bir parça da sen ol, senin olduğunu anlayalim yani.

Beginirsem ortamı ben de şartları zorlayıp geleceğim.
    Biz o fotoğrafı 15 senedir bekliyoruz G. Ametten, cok beklersiniz yani!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

G. Amed taaa... Keciorenlerden pardon Ameriganyadan bizim Turkiyeyi dusunuyor aglamakli oluyorum!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amed taaa... Keciorenlerden pardon Ameriganyadan bizim Turkiyeyi dusunuyor aglamakli oluyorum!
    reha abi gelişinin şerefenine ÇAKMAK lazımmı çakmak derken yanlış anlaşılmasın benzin bidonuna

Gayanın yegene dikkat
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 380/1000 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •