Sayfa 39/298 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 305 - 312 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. 79 a 80n lot dayamış kaldır kaldırabilirsen öküzün nalı

2. Son 1 yılda
    SANFM 0.9 Kuruştu 1.8 oldu
    SASA Polyester 1.8 di 6 lira oldu ama bizin eşek aynı eşek

3.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Son 1 yılda
    SANFM 0.9 Kuruştu 1.8 oldu
    SASA Polyester 1.8 di 6 lira oldu ama bizin eşek aynı eşek
    Bir tahtacisi yok .
    Arada gelip vurgun vurup kaçan bir grup la ne olacak.

4. https://i.hizliresim.com/z39RGj.png] bir dostun yorumu
    Attached Images Attached Images

5. kim bu 80 bin satısa dayayan
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

6. Arkadaşlar bu kağıtta oynanan oyunun fikir bazında nereye varacağı hakkında düşüncesi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Tamam şirket kağıt üstünde bilanço bazlı frenleniyor, ortak satışıyla bu fren destekleniyor ama 2 sene oldu hiç mi tepki vermez 2,45 üstüne bir kağıt hele ki bu verimli borsa günlerinde rekorlar kırılıyorken acayip bir durum anlayamıyorum; peki borsa aşağılara süzülürse kağıt ne olacak dahada 1'lere doğrumu inecek ayıp yani artık sürekli al al nereye kadar azıcıkta kağıdın kendi çıkarları için şirket piyasa değerini arttırmak için desteklenmesi gerekmiyor mu.? Zaten her şey ortada soyuluyoruz da yinede canım sıkıldı sohbet mahiyetinde yazıyorum. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir; cevap verenlere teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by MELIKEMAL Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu kağıtta oynanan oyunun fikir bazında nereye varacağı hakkında düşüncesi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Tamam şirket kağıt üstünde bilanço bazlı frenleniyor, ortak satışıyla bu fren destekleniyor ama 2 sene oldu hiç mi tepki vermez 2,45 üstüne bir kağıt hele ki bu verimli borsa günlerinde rekorlar kırılıyorken acayip bir durum anlayamıyorum; peki borsa aşağılara süzülürse kağıt ne olacak dahada 1'lere doğrumu inecek ayıp yani artık sürekli al al nereye kadar azıcıkta kağıdın kendi çıkarları için şirket piyasa değerini arttırmak için desteklenmesi gerekmiyor mu.? Zaten her şey ortada soyuluyoruz da yinede canım sıkıldı sohbet mahiyetinde yazıyorum. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir; cevap verenlere teşekkür ederim.
    Lot miktarını arttırdıktan sonra 1.81 i geçemez oldu.ama aldıkça almaya devam bekle bekle spek bıkacak birgün

8. Çok adisin küçük yatırımcı düşmanı endeks iki yüz bin de olsa artmayacağım diyorsun inatçı keçiğ

Sayfa 39/298 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •