Onemli Gunler Banner
Sayfa 39/648 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 5180 madde; 305 - 312 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. fenerle maca çıkanlar ayrı bir azimle oynuyor ,büyük olmak bu olsa gerek ,takım yerine oturmak uzere, her rakip guclu .
    sahtekarlıkla oyunları yonlendırenlerın sadece, karsısında olan tek klüb fenerbahcedir
    tabiiki bunlarla savaşılmadıgı ve meydanın onlara bırakıldığını sananlar var anlasılan ,bılsınlerkı hıcmı hiç öyle değil
    evet bu şartlarda ilerlemek güç olabilir fakat bu takım sampıyon olacak vede bu ülkede sahtekarlıkla bu islerin eskisi gıbı olamıyacagınıda herkes gorecek ,basta terim ve bahıscıler gıbı = galatasaray clubu ,bu ülkenin sporunu berbat hale getirenlerin toplandığı subedir ,insallah clublerıyle bırlıkte yerın dıbıne gomecegız .adamların oynayan turk futbolcusu daha yok
    çünkü onlar ıcın sadece menfaatleri var ülke menfaatleri tın nasıl calıstıgınıda gorduk dışlar sahalarda 5 er 5 er fileleri delindi yüzleri kızarmadı neden çünkü turk yokkı kızarsın ,terime gelince seytan görmüş gıbı oluyorum adamı görünce .hısse konuşursak
    mahkeme kararı beklendıgı surece asagı gelmez .gelince 20 gorur gerisi de şampiyonluk ıddıasındakı gıdısıne bağlı

2. Sivas malübiyetinden sonra;
    Son 2 hafta Önce Bjk,
    Sonra bugün Rize galibiyetleri mükemmel bir sene kapanışı oldu...
    Bugün yine Fenerbahçenin net penaltısı verilmedi. Rizeye verilmesi gereken kırmızı kart verilmedi.
    Bugün Fenerbahçe hakemi de yenmiştir.
    Bu çok önemli. Fenerbahçe artık hakemlete karşı oynamayı da öğrendi.
    Artık yönetim ve Acun ; Fenerol ve Winwin e gaz vermeli. Kasaya paralar avrolar girmeli. Para yardımı ve sms atıcam.

2020 için Fener, Aslan, Kutpo... bu 3 ü ekseninde taşımaya devam edicem. Umarım hissiyatlarım tutar))) 3 ünden de seneye büyük beklentilerim var.
    Fenerbahçe miz, Gaziantep ve Ts deplasmanlarını iyi atlatırsa son 10 hafta fikstür çok iyi. Şampiyonluk yakın inşallah.
    Herkese iyi seneler mutlu yıllar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ama oyle ama boyle kazanırız demiştim aynen oyle oldu..
    satanlar 15.75 üstü yerine koyabilir yarın..
    maçın hakemine gelirsek; halil umut meler , Oğulcan i atması gerekiyordu , onun harici hatasız maç yönetti..
    kruze yine leş , vasatı aşan oyuncu yoktu; jailson 10 numara oynadı..
    tebrikler..
    Geçen hafta da Bjk yi yenmistik ama düştü
    14.75 olmasın da

4.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Geçen hafta da Bjk yi yenmistik ama düştü
    14.75 olmasın da
    Büyüksün 14,60 gördü şu an 14,80 sonrasını bilemem

5. Tamamen sap saçma bi düşüş
    Borsada Bazen kelimelerin kifayetsiz kaldığı neden çıkyığını ya da neden düştüğünü anlayamadığımız zamanlar olur bugün tam o zaman

Ya TS nin hocası gönderilmiş klup karışmış bi daha zor dikiş tutar
    Gs devasa bütçe ile epey geride
    Hadi bunlar düşmesi normal

Sen niye düşüyon Fenerrr?
    Senin pozitif yukarı ayrılman gerekken olana bak neyse
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Artık burda kelimeler kifayetsiz

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal eksi kapar. Hem Maç etkisi ile atlayanlara 16.50 üstü geçirdi hem de bu hafta sonu 1 ay tatil var. Buradan verdiklerini o ay 1 içinde toplar sonra yine gider. Şu an bulaşılmaz
    Geçen hafta derbi maçı ertesi yazmıştım. 16.50 üstü piyasaya verdiklerini azar azar toplamaya başladı. Bende 14.93 ten bismillah dedim hayırlısı. Eğer gelirse 2. alımımı 14.5 civarı yaparım. 14 altına gelirse 3. ve son alım yerim olur. 13 lere gelebilir ama oradan hızlı tepki vereceğini düşünüyorum. 6-7 aralıpında 1 yıl mal aldılar ligdeki durumu kötü olmasına rağmen sürekli sürdü çünkü maldaydı. 2. yarı bakalım ne gösterecek ama ben daha operasyonun bitmediğini düşünüyorum.

7. ligde potada olması olumlu, diğer yandan grafikte destek dirençler ara tatilden sonra özellikle ligde potada sürdürmeye devam ederse son 7 hafta patlama ihtimali yüksek gibi...takibimde malım yok lakin güçlü desteklere bistin salınımı ile gelir ise düşünüyorum...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. sponsorluk anlaşmaları tarihsel olarak belirli bir tarih dilimi varmı,ornk ocak veya temmuz gibi
    bu konuda bilgi sahibi var ıse fikrini paylaşır ıse memnun olurum

Sayfa 39/648 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •