Sayfa 39/172 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1371 madde; 305 - 312 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Boru döşüyoruz dedik inanmadınız
    Hangi boru? diye sorma 40 defa söyledik
    Kayak takımlarımı Grand pek beğenmiş
    Al senin olsun ben de daha var dedim
    Terki joe Miami de değil Vegas’ da mutlu
    O da kayıyor poker masasında yüklü
    Kurpıyere sevdalı ne yapsın? aşk bu işte
    Grand a kaymak isteyenleri sıraya sokmalı
    Para peşin kırmızı meşin de olsa kural bu
    Şubat Ayı da bitti sayılır 2023 e ne kaldı?
    Dyoby ya da boru döşemek lazım sıralı
    Belki uğur getirir sebeplenir kızanlar
    Grand da iyice yumuşar çekilir bir kenara
    Karbonatı bol, içer tırışka süzme çayını
    Yorulmam ben dayarken kayak takımlarımı
    Eblek de çeksin artistlik fotoğrafını

2. Haydar dümen öldü öğrencileri terzi ve çaycı başınız sağ olsun neyse onun Dikili bayrağını siz taşırsınız ellerinizde

3. Haydar dümen emmi bu memleketin yol göstericisiydi yani bir nevi Yandex gibiydi
    Grand a da çok yol gösterdiğini terki joe anlata anlata bitiremiyordu. Saygıyla anıyoruz. Allah rahmet eyleye. Grand Şimdi yolunu bulur mu bilmiyoruz Terki Vegas tan el atarsa Palandöken’de kaybolmaz

4.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Haydar dümen emmi bu memleketin yol göstericisiydi yani bir nevi Yandex gibiydi
    Grand a da çok yol gösterdiğini terki joe anlata anlata bitiremiyordu. Saygıyla anıyoruz. Allah rahmet eyleye. Grand Şimdi yolunu bulur mu bilmiyoruz Terki Vegas tan el atarsa Palandöken’de kaybolmaz
    Haydar dümen üstad kisacilar icin yol göstericiydi uzuncularin Haydar abiyle isi olmazdi oyüzden Demli kardesim ve Terzi abinin bir münasebetini görmedim ,
    Biz uzun yatiriyoruz kisacilarin basi saolsun..

5. Demli, çaycı,, münasebet..yarın sevgililer günü...bakalım kim kime hediye alacak.
     Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Haydar dümen üstad kisacilar icin yol göstericiydi uzuncularin Haydar abiyle isi olmazdi oyüzden Demli kardesim ve Terzi abinin bir münasebetini görmedim ,
    Biz uzun yatiriyoruz kisacilarin basi saolsun..

6. Ramazan topunu bekler gibi Rusyanin top atisini bekliyoruz hadi bakalim

7. Bahane hazır hem borsalar hem koyunlar hem dövizciler altıncılar bilmemneciler bir şeyleri bekliyorlar ama kaymaya devam eden ediyor ben Terki joe’ nin tee Vegas’ tan Grand’ a Palandöken’ de kayarken düşmemesi için destek atacak kayak takımlarını verecek mi onu merak ediyorum

8. Terzi abiyi petrokent tatil tesislerinde görmüsler dogrumudur, oradan jetiyle miamiye ucacakmis özel jetiyle..

Sayfa 39/172 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •