Sayfa 39/303 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2419 madde; 305 - 312 arası.

Konu: The last of the mohicans

1. Twitter hesabınız varsa takip edebilirmiyim

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn jas viop hakkında yorumunuz nedr

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kaybetmek iyidir insanı kendine getirir bırak bu piyasayı bu dünyada bile önce kendine güvenerek iş yapman gerektiğini hatırlatır.
    Dayak yemeden kavga öğrenilmiyor maalesef..
    Siz kararınızı verme noktasına gelin sonra görüşüne inandığınız saygı duyduğunuz kişileri son kertede dinleyin. Ne o kişilere bel bağlayın ne de tamamen ilgisiz kalın, dengeleme yapın. Kar da zarar da sadece kişiye aittir,gönüllü yapılan paylaşımlara saygı duymak ,rencide etmemek gerekir.
    Eğer bunu yapmıyorsanız zar da atsanız taso ile de yatırım kararınızı seçseniz aynı şey olur. Bol kazançlar
    çook eskiden bu nikteydim, değiştim break34 oldum ,sonra yine en başa döndüm

4. zoren ve goody bakabilr misin?teşekkürler

5. çok yazık hemde çok yazık...
    biz MOHİKAN ustadı sadece borsa için yazdığı yorumlar değil genel güncel konular için yazdığı görüşleride okumadan geçemiyorduk.

O yazılarında bile hisse gibi bir analiz arastırma vardı. İnanın Kendi adıma çok üzüldüm.

Lütfen Mohikan ustat...işlerini hal yoluna koyunca bekleriz....

sevgilerimle

6. Takip etmek istemeyen yazmasin kardesim.Ben sayin mohikanin yorumlari oćin hisse.net'e giriyordum.Şimdi yazmiyor birkaç patavatsız yuzunden.Tartişmayi bilmiyor,hocbir grafik veya temel analiz yapmiyor sonra yok surda yanildin yok burda zarar ettin.Sanane kardesim sevmiyorsan girme bu topiğe.Sayin mohikan sizi ve yorumlarinizi ozledik.Bu arada bist 93bini aşamiyor ve sanki 73bin kılıcını salliyor gibi pala.Ne dersiniz sayin mohikan.Bu yorumum kimseyi yatirim kararinda yonlendirme amaci taşımaz.Ben acemiyim

7. Zamanini, bilgisini,tecrübesini paylasmak istiyen insanlara karsi neden bu kadar haşin`iz? Neden ? Sonuc hep ayni...

Empati yapamazmiyiz? Zormu? BU insan ne kadar ugrasiyor sorulara kendince cevap yaziyor, parami ödedik? Empati yapamiyan insanlarin varligini biliyoruz. Onlara "duygu körü" de denir... Onlar kendilerini biliyorlardir... Yazik cok yazik...

Mohikan azizlik yapip yine de bir ses ver... Sevenlerin icin olsun...

8. jas dostum sen bari yaz iki kelam

Sayfa 39/303 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •