Sayfa 390/1001 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: Viop - XIV

Sağlık çalışanlarına gönülden sevgiler

2. Virüs yaşlılarda etkili gençlerde hafif atlatılıyor dendi bu dedikten sonra kendinden başkasını düşünmeyen gençliği evde zor tutarsın.bencil çıkarcı bir nesil yetişti tüm dünyada sokaktan zor alırsın bunları

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,775
    Covit-19 --- Çorum lu Cavit19 la tanışmak için can atıyorum.

hiçbir şey yapamadan beklemektense bir an önce Cavit19 la MC-ÖzkaynakTamamlama-kredi vs vs ne varsa, ne yapacaksak halledelim yaww.

üretim yok tüketim gırla, 1-2 ay sonrasını düşünemiyorum.
    üretmiyorsak , yemememiz, içmememiz harcamamamız gerekir.

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Forum içi anket yapalım. Kendini grip olacak gibi hisseden varmı?
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Oraya kadar düştü diyelim kim alır senin uzaktan kumandalı borsanı.
    Unutmayalım gezegenin de memleketin de %9X+ küsürü diyebiliriz henüz hiç borsada alım dahi yapmadı ömrü boyu..
    Borsalar böyle yani ‘kim alır’ dediğin ordan bile düşe düşe düşerse fazlasıyla ve daha çok potansiyel alım gücü dışarda mesela, tüm ilgi mevcut teknolojilere rağmen ki aynen avantaja dönüşebilir bu rağmen durumundaki tekno altyapı da..

5.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    Virüs yaşlılarda etkili gençlerde hafif atlatılıyor dendi bu dedikten sonra kendinden başkasını düşünmeyen gençliği evde zor tutarsın.bencil çıkarcı bir nesil yetişti tüm dünyada sokaktan zor alırsın bunları
    .
    gençler evde oturuyor, yaşlılar çok sıkıldık deyip sokakta geziyor... roportaj yapıyorlar, neden dışardasınız diye... adam zaten herkes ölüyor bir şekilde bir gün diyor...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Unutmayalım gezegenin de memleketin de %9X+ küsürü diyebiliriz henüz hiç borsada alım dahi yapmadı ömrü boyu..
    Borsalar böyle yani ‘kim alır’ dediğin ordan bile düşe düşe düşerse fazlasıyla ve daha çok potansiyel alım gücü dışarda mesela, tüm ilgi mevcut teknolojilere rağmen ki aynen avantaja dönüşebilir bu rağmen durumundaki tekno altyapı da..
    Neticesinde dip çöp veya korkunç seri sert satışlı tabela fiyatlar ve potansiyel kâr marj sunumu mıknatıs etkisidir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    gençler evde oturuyor, yaşlılar çok sıkıldık deyip sokakta geziyor... roportaj yapıyorlar, neden dışardasınız diye... adam zaten herkes ölüyor bir şekilde bir gün diyor...
    Bu kişilere cenaze namazınız kılınmadan, akrabalarınız sevenleriniz gelmeden gömüleceksiniz demeniz yeter
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Hala olayın vahammiyetini anlayamadı çoğu arkadaşım...

Çok bakarım tekniğe ama bir haftadır bıraktım, ekonomi duvara çarpmış ne desteği???

THY forumunda ziraat biraz talimatla laf aldı diye bir umut gördüm.sadece bugün 46 ülkeye yasak gelmiş.onu da bosverin kimse burnunu sokağa çıkarmak istemiyor kim biner uçağa???

Otomobil,gyo.,çimento,sanayi...kim ne satabilir ki şu ortamda??? Sıfır ciro dünya kadar gider ne olur bilançolar???

Bu olay çok vahim...düşük dediğiniz bu seviyeler bir hsfta sonra uzak ufuklarda kalmış olabilir...

Ciddi ciddi hesap zamanı...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 390/1001 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •