Sayfa 391/1001 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    TCD cansın, yine yapışacağım sana bu sefer daha da kenetlenerek...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim bu soyledikleriniz normal bir duzeltme olsa gecerlidir. Yineliyorum abd ile iran ortak aciklama yapmadan bu film bitmis sayilmaz...bugun arti yapabilir ama yarin?
    Iranin intikam alacagiz soylemiyle yuzde 4 dusen bist, iranin fiili bir hareketinde kac duser???

Puslu hava gecene kadar ben yokum
    Burak ustad alim yapabilirsiniz ����izleriz
    iran bağdat büyük elçiliğini füzeyle falan vursa ve burada bir kaç elçilik personeli ölse en az yüzde on olmak üzere belki de o gün tüm endeks taban olur. demek istediğinizi çok iyi anlıyorum. ama bütün mesele: iran bu çılgınlığı yapabilir mi? iran, böyle bir adım atarsa yoğun bombardımanlarla dolu birkaç gün içinde yüz yıl geriye gidecek şekilde bir alt yapı çöküşünü göze alır mı? zaten arada halk, fakirliği yoksulluğu ve yolsuzluğu protesto ediyor. böyle bir durumda kendi sonlarının da gelebileceğini hesap etmez mi? bizler açısından risk burada zaten. bu iş, bundan fazla büyümez diyorsak alışa geçmeli, daha çok su götürür, daha çok füze atılıp tansiyon yükselir diyorsak ta bekleyişe geçerek uygun seviyelerden altın almalıyız. her şey, öngörümüze bağlı.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim bu soyledikleriniz normal bir duzeltme olsa gecerlidir. Yineliyorum abd ile iran ortak aciklama yapmadan bu film bitmis sayilmaz...bugun arti yapabilir ama yarin?
    Iranin intikam alacagiz soylemiyle yuzde 4 dusen bist, iranin fiili bir hareketinde kac duser???

Puslu hava gecene kadar ben yokum
    Burak ustad alim yapabilirsiniz 😀😀izleriz
    onlar ortak aciklik yapmayacak dostum 40 yildir boyledir
    yuzde dusman arkada dost
    tamam

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Kurt puslu havayı sever. Sende hisseci borsacı kumaşı yok üstadım yol yakınken daha düşük riskli varlıklara ılık ılık yanaş. yoksa iki ihtimal var,

1. Malsız kalacaksın piyasa uçacak
    2. Malda kalacaksın çok sert düşecek

genelde tecrübem, önce 1 sonra 2 yaşanıyor sonra da borsa Kumar denilip çıkılıyor. Yol yakınken kira sertifikası olur Eurobond olur aman diyeyim...
    Finans piyasası genel duruma çokta bakmıyor. Herkes 2+2 = 4 derken o 5 diyebilir. Piyasa bir şekilde para kazanma peşinde. Herkes dolar çıkacak dedikce dolar düştü.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Nazar degmesin
    bir kucuk tavsiye sizlere. burada heyecan verenlere ya baska yerlerde hatta waren buffet olursa dinlemeyin. al sat kendi kararinizla verin kesin hatta hic bir sey bilmeden. bir coklari bura bakarak alis satis yapiyorla yazanlar 10 yazmayanlar 100 kisi ola bilir. sonra pismanlik oluyor. piyasanin en basit kurali kendin karar verdir.
    son tavsiyem heyecan zamanlarda alis satis yapmayin. yatirim tavsiyesidir
    iyi gunler gorusuruz!

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Kurt puslu havayı sever. Sende hisseci borsacı kumaşı yok üstadım yol yakınken daha düşük riskli varlıklara ılık ılık yanaş. yoksa iki ihtimal var,

1. Malsız kalacaksın piyasa uçacak
    2. Malda kalacaksın çok sert düşecek

genelde tecrübem, önce 1 sonra 2 yaşanıyor sonra da borsa Kumar denilip çıkılıyor. Yol yakınken kira sertifikası olur Eurobond olur aman diyeyim...
    Onerinizi degerlendirerek ppf alacagim tsklr

7.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Nazar degmesin
    bir kucuk tavsiye sizlere. burada heyecan verenlere ya baska yerlerde hatta waren buffet olursa dinlemeyin. al sat kendi kararinizla verin kesin hatta hic bir sey bilmeden. bir coklari bura bakarak alis satis yapiyorla yazanlar 10 yazmayanlar 100 kisi ola bilir. sonra pismanlik oluyor. piyasanin en basit kurali kendin karar verdir.
    son tavsiyem heyecan zamanlarda alis satis yapmayin. yatirim tavsiyesidir
    iyi gunler gorusuruz!
    sonuna kadar katıldığım bu yazınızı başlığın ana sayfasına sabitlemelerini form yöneticimizden istirham ediyorum.

Borsa da 23 aralik seviyelerine, yukselis in ilk basladigi seviyelerde imis iz dedi bloomberg deki sabah ki kizlar, kontrol etmedim ama bugun artis ile 1-2 gunluk zarari tedavi etmeye basliyoruz, full fon dayim sabirliyim dostlar....
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 391/1001 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •