Sayfa 396/1009 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,310
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Swap in 1400 olmus anlami nedir

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3137 nolu gonderide yaziyor..

Basligi siki takip etmiyorsun...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Aynen...bana da öyle dediler..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün Fiba banka uğradım. Kiraz hesap Oran %19.50 ve 10.000 tl vadesizde kalıyor.90 gün için geçerli. Burada kafama bir şey takıldı. Bu hesap günlük. Faiz günlük bileşik olarak mı işliyor yoksa ayrı olarak bir kenarda tutulup 90 gün sonra ana para ya mı ekleniyor? Ayrıca bu hesap günlük. Stopaj uzamaz ise o zaman marttan sonra otamatik olarak stopaj %15 olarak mı kesilecek bu önemli. Bilgisi olan arkadaşlar var mıdır?

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bugün Fiba banka uğradım. Kiraz hesap Oran %19.50 ve 10.000 tl vadesizde kalıyor.90 gün için geçerli. Burada kafama bir şey takıldı. Bu hesap günlük. Faiz günlük bileşik olarak mı işliyor yoksa ayrı olarak bir kenarda tutulup 90 gün sonra ana para ya mı ekleniyor? Ayrıca bu hesap günlük. Stopaj uzamaz ise o zaman marttan sonra otamatik olarak stopaj %15 olarak mı kesilecek bu önemli. Bilgisi olan arkadaşlar var mıdır?
    bileşik, stopaj artarsa aynen yansır fakat onu yapabileceklerini sanmıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    bileşik, stopaj artarsa aynen yansır fakat onu yapabileceklerini sanmıyorum
    Teşekkürler memorex. Eğer stopaj konusunda ay sonuna kadar hiç ses seda çıkmaz ise stopaj uzatılmamış demektir. Bazı arkadaşlara çarşambayı bekleyin denilmiş acaba bir açıklama olablir mi diye aklıma geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Hala işlemekte olan kiraz'lara 1 Nisan'dan itibaren %15 işlemeye başlar.

O yüzden 31 Mart gecesi saat 02.00 civarı yayınlanacak olan 1 Nisan tarihli resmi gazete heyecanla beklenecek.

O yüzden o güne kadar Nkolay'la devam edeceğim.Stopaj uzatılmazsa %5 stopaj hiç değilse Ağustosa kadar garanti olacak.Kiraz vs hesapla 1 Nisana girmek çok riskli bence.

Stopaj uzatılırsa o gün yeniden durumu değerlendireceğim.
    Bu arada boşu boşuna hoşgeldinleri de harcamamış olacağım.

6.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Stopaj oranlarında indirim olmadan önce 1 yıl ve üstü vadelerde stopaj kaçtı mevduatta ?
    %3

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Şimdi soru şu stopaj uzamazsa doları ortalama 8 kabul edersek burdan dolar almak mı yoksa yüzde 18 sıfır stopaj faizle 1 yıl bağlamak mı dolarla başa baş noktası 9.44 oluyor 1 sene sonra
    Halkabank üreten vadeli mevduat 370 gün stopajsız 18,25, 1 milyon üstüne ise 18,50 oran alabilirsiniz.Ara dönem ödemelidir, her ay faiz kısmı vadesiz hesabınıza yatar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. hsbc'den 20 alabilen var mı? sitesinde 18 yazıyor modern hesap için.

Sayfa 396/1009 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •