Sayfa 397/682 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    Burdan anladığım yazılanlardan %90 ky nın maliyeti 3 lira üzerinde, galip bunu zaten görüyor hergun, pazartesi aşağı verirse birçok kişi almak için saldıracaktır, vereceğini düşünmüyorum hep beraber göreceğiz bunu.
    Galip reis öyle düşünmüyor. Hisse dip yapmadı hala 0.30 - 0.50 krs arası boşluk var bu boşluk dolmadan yön yukarı değil .

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by szinan Yazıyı Oku
    Galip reis öyle düşünmüyor. Hisse dip yapmadı hala 0.30 - 0.50 krs arası boşluk var bu boşluk dolmadan yön yukarı değil .

burada yazılan yorumları okuyalım ne asgıda verilen hedefleri nede yukarıda verilen hedefleri dikkate almayın. cunku kimin ne niyetle yorum yaptığını bilemezsiniz.günlük bakmayın olaya büyük resime bakın .resimde bir sey göremiyorsanız satıp satmamak kendi insayitifinizde olsun.baskalarının yazdığı yorumlarla işlem yapmayın.kim asla y.t.d. cünkü kimse ne sizin zararınıza ortak olur nede kazancınızdan pay alır

3.  Alıntı Originally Posted by szinan Yazıyı Oku

patron 0,50 kuruşa inebileceği ne hiç aklım kesiyormu senin.hisse 2,30 da

4. Kuruşlardan bahseden kendini Ky sanan Büyük Yatırımcılar burada ne işiniz var hisse kuruşa düşecek ise ??

5.  Alıntı Originally Posted by Rsl Yazıyı Oku
    Kuruşlardan bahseden kendini Ky sanan Büyük Yatırımcılar burada ne işiniz var hisse kuruşa düşecek ise ??
    Cehalet boyutu çok büyük hisse kuruslara dusucek demedim kuruş boşluk var dedim oda 1.80 - 1.95 bandına tekabül eder.

6. 15 bin lot var bende paZartesi tabana 10 bin lot yazarım sonraki günler toplamaya devam .umarım bedelli çıkar ve 1 tl den hisseleri ikiye katlarim. Benim acalem yok 1 senede %40- %50 alsam yeterli . Yeterki hisse gözaltına felan gitmesin sıkıntı yok. Galip abi bekleyene para kazandırır açın bakın 10 yıllık grafiklere.

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

7. Şikayetleri bimer ve cimere yapın,onlar spk'yı daha güzel sıkıştırır,sadece spkya yaparsanız mevzuattan bilgi yazıp başından savıyor.Bence şikayet yazmadan önce bir önümüzdeki haftayı görün derim,galip güven verebilir diye düşünüyorum,yoksa herkesi kaçıracak...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. İyi pazarlar ,

Diyelim ki , bu hafta evraklar hazirlandi ...spk ya muracaat
    Edildi .... Hisse fiyati ortalamalar uzerinde olmak zorunda
    Neden derseniz , onay icin ,
    Yoksa sikayet lerin sayisi artacak ..
    Brut takas .. Sadece elinde hisse senedi olan yatirici satar ,alan hesabina gecince yani bir sonraki gun ......nedir bu pranoya ....
    Beklemeyi goze alan kazanir ...
    Bizim gibi ky lerin toplami galip aga ya hap gelir ...
    Bu forum kapsaminda iyiniyetli maceraperest ky disinda
    İnsanlarin algisi ile oynayan ters. Harakete maruz birakan hesaplar bir kucuk grup tarafindan kontrollu bir sekilde
    Yazildigini tahmin ediyorum ....

Hayirlisi olsun , ne olacak sa olsun , ancak yazilari asiri da ciddiye almamak lazim ....

Pazartesi gunu , taban da olmaz tavan da olmaz.....
    Olursa sasiririm dogrusu

Sayfa 397/682 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •