Sayfa 40/291 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2324 madde; 313 - 320 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. göltaşın sorunları imtiyazlı hisseler demirellerin yönetimi tarmanın sessizliği göl enerji kredisi göltasın yatırım harcamaları için alınan krediler zamanında dağıtılmayqn temettülerin enflasyona ezdirilmesi ormanın varlığı be en önemlisi de temeli analiz de ise durum daha berbat artık bitik inşaat sektörü olması
    goltaşı bilançoda göl enerji ayakta tutabilir belki bu sefer

Demirellerin çimentosu yatırımcısını mahvetti

3. bu güzeldi 🤣

4.  Alıntı Originally Posted by kapadokyalı Yazıyı Oku
    Canımızı sıkmayalım ortak, hayat bir sınavdan ibaret bizde imtihanı burada veriyoruzdur, İNŞALLAH.
    Öyle ortak olan oldu artık üzülmek sonucu degistrmiyor. Önceleri umutluydum.sonra inadimdan bekledim.simdi ise umutsuzluktan bekliyorum 😊

5.  Alıntı Originally Posted by hunter06 Yazıyı Oku
    Öyle ortak olan oldu artık üzülmek sonucu degistrmiyor. Önceleri umutluydum.sonra inadimdan bekledim.simdi ise umutsuzluktan bekliyorum ��
    Ben beklemeye alıştığım için buraya geleyim dedim. İhlaslarda 8 yıldan sonra bir kaç yılda burada beklerim herhalde
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6.  Alıntı Originally Posted by azak Yazıyı Oku
    Demirellerin çimentosu yatırımcısını mahvetti
    Anlatmaya gerek yok görüyosunuz. Hisseleri de geri aldık battı diyecekler.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Sayın Başkan..... Şehriban hanımın bana söylediğini yazdım.. İhracaat için nakliye maliyetlerini de sorduğumda maliyetin önemli olmadığını ton başına 3 dolar olduğunu ve limanları olduğunu söyledi.. Bende o zaman onun yalancısı olmuş oldum.

Sende bu kadar olumlu haber içinde cımbızla bunu çekmişsin..
    slmlar hocam toplantığı tutanağını okudum, soruları ve verilen cevapları gördüm, hisseyi bilmiyorum bu arada, yeni takip ediyorum. toplantıda neslihan hanımın aylık maaşını neden kimse sormadı acaba onu merak ettim. yönetim kurulu üyesi olarak 50 bin tl civarı ücret alıyor, bu rakam sizlere normal mi geliyor?
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler eğitim amaçlı kendi kişisel görüşlerime dayanmaktadır. katılmadığınız görüşüm olursa yapıcı bir dille gelen her tür eleştiri beni sevindirir. herkese bol kazançlar.

8. ya takılmayın aylık maaşlara ne alacaklardı asgari ücret mi 5 bin mi 10 bin mi alacaklardı keşke 100 bin alsalardo da yıllarca dağıtmadıkları karları enflasyona yedirmeselerdi

Sayfa 40/291 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •