Sayfa 40/108 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 860 madde; 313 - 320 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Bakalim kim hakli cikacak. Yarin hersey belli olur

Sonra ne zaman isleme acilacak sorulariyla ve sonrasinda kac tavan yapar sorulariyla bu forum sayfalari doluuuuupppp tasacak

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kaç tavan gidebileceginin cevabi birazda kurumsallara verilecek hisse oraninda. Yani toplu olarak belirli kurumsallara yüklü mal vermektense daha fazla kurumsala daha az mal verirlerse tavan sayıları artar.

Trilc ta yanılmıyorsam en çok alan 1,5 milyon lot almıştı. Dolayısıyla cok tek seferde çok yüklü satislar olmadigi için tavan bozulsa da tekrar tavan oldu hep.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Kaç tavan gidebileceginin cevabi birazda kurumsallara verilecek hisse oraninda. Yani toplu olarak belirli kurumsallara yüklü mal vermektense daha fazla kurumsala daha az mal verirlerse tavan sayıları artar.

Trilc ta yanılmıyorsam en çok alan 1,5 milyon lot almıştı. Dolayısıyla cok tek seferde çok yüklü satislar olmadigi için tavan bozulsa da tekrar tavan oldu hep.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Trilc yi attigi kaplar destekledi !!!

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

3. Akbank kullanan var mı twiitrdan biri 25 bin TL talepte bulundum 1341 tl bloke ye alınmış yani yüzde 5.2 civari

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

4. Sallamış 5.2 olmasi imkansız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Arkadaşlar, twitter da ki oran yazılarının çoğu dalga geçmek için yazılıyor. Orda gördüğünüz rakkamları ciddiye almayın. Tümüyle twitter da yapılan bir geyik bu. Adamlar orda geyik yapıyor, bu rakkamları buraya taşıyınca ciddi gibi oluyor...

%1.8 olabilir. Kendisi nerden duyduğunu söylememiş ama aracı kurumda tanıdık varsa öğrenebilecek bir rakkam. O yüzden hem oran mantıklı, hem de yazan kişiden dolayı doğru olabilir...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

6. Yüzde 2-3 civarı mantıklı yalnız yüzde 4-5 de şaşırmam
    1-piyasa düşüşü nedeniyle nakte geçemeyenler(BİST 30 tutan çok yoktur bu devirde)
    2-kredili işlem izni yoktu çoğu kurumda, en iki kat etkiler.
    3-miktar iki katı arz daki

7. Ben gedikle calisyorum.Vadeli mevduat ve bist 30 hisselerini kabul etti.Araci kurumların cogu bist 30 kabul ediyor.

8. Kredi kabul edilmedi dedim

Sayfa 40/108 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •