Sayfa 401/689 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Hem bu bataktan kurtulmanın hem de M,Ö’den kurtulmanın tek yolu bu. Fakat bunların bunu yaptığın da dahi dürüst olmayacaklarını düşünürsek sonuç yine vahim olabilir.

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Hem bu bataktan kurtulmanın hem de M,Ö’den kurtulmanın tek yolu bu. Fakat bunların bunu yaptığın da dahi dürüst olmayacaklarını düşünürsek sonuç yine vahim olabilir.
    20 milyon tahsisli sermaye artırımı Mahsum Özelin payını %5in altına düşürür.. Zarara uğratılan 45 milyon + faizin yanında 20 milyon anlamsız bile...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

3. 45 milyon + faizi Bir şirketten alıp diger sirkete koyucak o zaman işler muthiş olucak rahat olun + ortak+ bide bedelsiz + bedelli kağıt iştediginiz yerde sadece beklemeyi bilelim

4. Ya teyyomen kardaş bu adamın verecek 45 milyonu yok. Sorun burada zaten. Spk'da zaten ne diyor: Geri ödenemez şekilde parayı iç etme suçu. Para olsa zaten bu hisseyi kimse tutamaz. Ha ödemesine ödemeyecekler de genel kurulda paranın ödenmesi için çalışmalara başlanmıştır diye uyduruk bir karar alırlarsa belki hisse yürür.

5. ESEM bir şekilde ilgi çekti. Bunun sonucu iyimi olacak kötümü olacak bilinmez. Normal şartlarda pazarlama yapılıyorsa çakmak içindir diye düşünmeden edemiyorum..Hakkımız da hayırlısı diyerek önümüze ne konursa onu yiyeceğimiz kesin..Çay içersek üstüne iyi olur..

Üstad reklam iyi ama hiç talep yok... malı çakacak adam yok.... müdahale etmeseler eskisi gibi 3-5 bin işlemle kapatıcaz günü..bu arada Son verilere göre dolaşımdaki pay 8 milyon 250 bin.. bence çok rahat 5-6 milyonu ellerinde...Toplamda payları Elektropak (2,23) Esem(10), CK Holding (13,69) , dolaşımdakilerden rahat 6 milyon =%75 yapıyor.. ayrıca M.Ö nün başka bir hesapta daha yoksa ilk yükselişte 400 bin değil 600 bin civarı vermiş...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

7. Sn legenda, Ky'nın talebi ile ESEM kıpırdamaz gibi geliyor bana. Kendileri talep edecek alacaklar götürecekler sonra ky'nın talebi ile verecekler kucağa. Hisseyi götürecekler ise buradan ky nın alacağı üç beş lota izin verir bunlar. Biz 6 yıl önce neden 4-4,75 TL iken bulaştık. Adam 1 ay içinde tavan tavan götürdü sora 10'a gidecek uçacak diye pazarladı. Bu fiyatlar hissenin pazarlama fiyatları olmaz bence. İlk önce insanları ikna etmesi gerekiyor..

8. Emine hanimla konustum.spkya itirazda bulunacaklarmis.genel kurulda bununla ilgili bilgilendirme yapilacakmis.arkadaslar kimsenin moralini bozmak istemem ama benim anladigim ayni tas ayni hamam devam edecek.isteyen bana whatsapp grubu kurmak icin telefonlarini atsin kuruldan cikacak sonuca gore whatsapp grubunu kuralim davamizi acalim.

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 401/689 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •