Sayfa 402/1000 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Aha dolarda pull back formasyonu

2.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Velev ki rahibi verdin

Ya sonra...?
    rahibi salsınlar reisin yüzüne bakmam bir daha diyen yandaş doluydu
    neymiş amerikaya kedi bile teslim etmezlermiş
    başına çuval geçirilince, teslimatı göremiyorsunuz haliyle..!!

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Üstadım tamamda ne ediyor bu papaz sendikasyonlar tamamlansa bile bütün dış borcumu ödeyecek papaz. Hani tepkisi yapıpda yapacağı bu kadar olur anca keşke salsalar şu adamı önümüzü daha rahat görürüz. Ortalık toz duman her yer konkordato haberleriyle kaynıyor papaz salındı salınmadı vıdı vıdıyla piyasa çeviriyor bademler.
    Sendikasyonlar çok önemli , zira tüm borç yeni alınacak bir miktar daha fazla borç ile çevriliyor. Bu da işi *kısa vadede de olsa* tamamiyle çözer. Likidite birden değişir. Tahminime göre Amerika bugüne kadar sendikasyonlar ile tehdit ediyordu. Uzlaşma olunca sendikasyon onayları da geldi. Düne kadar bu onaylar verilmiyordu belki de. Erdoğan'ın sabah suratının asık olmasını buna bağlıyorum. Vermek zorunda kalmış gibi bir surat görünümü çiziyordu.

Yine de burası Türkiye ayı da çıkabülü , daş da düşebülü. 12 Ekim'e kadar beklemekte fayda var.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

yargı bağımsıdır
    ülkede bölücü faaliyyet bulunan casusluk yapan adamın salınması mümkün değildir
    rahip en ağır suçalrdan birini işlemiştir aleyhine gizli tanıklar vardır. aleyhine deliller vardır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    ABD dış işleri Bakanı Pompeo: Brunson serbest kalabilir.
    Bu ay serbest kalabilir demiş.

Kaynak:Bloomberg ht
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

6. USD/TRY grafiği 12.08.2018 tarihinde tarihi zirvesini yaptıktan sonra düzelte düzelte aşağı gitmeye devam etmekte benim görüşüm. 6.00'nın ise psikolojik sınır olduğu izlenimi var ben de. 6.00 kırıldığı durumda 5.60-5.70'ler kaçınılmaz duruyor. Şuanki konjöktürde olmaması için bir neden yok gibi, olaylar TL mevduatçı lehine döndü izlenimi var ben de. Bu arada, seçimler geçene kadar doların ateşini söndürmek için gayret edeceklerdir diye düşünüyorum. Aşırı yükselmesinin düzeltmesini kestirebilirsek tekrar dolara girmek için bekliyor olacağım. Küçük yatırımcı olduğum için yorumlamalarım kesin tutmayacaktır. Ne de olsa büyük balık, küçük balığı yer her zaman.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Sendikasyonlar çok önemli , zira tüm borç yeni alınacak bir miktar daha fazla borç ile çevriliyor. Bu da işi *kısa vadede de olsa* tamamiyle çözer. Likidite birden değişir. Tahminime göre Amerika bugüne kadar sendikasyonlar ile tehdit ediyordu. Uzlaşma olunca sendikasyon onayları da geldi. Düne kadar bu onaylar verilmiyordu belki de. Erdoğan'ın sabah suratının asık olmasını buna bağlıyorum.
    yani hocam dediğiniz şumu , kısa sürede ülkenin likitide sorun düzelecekmi?
    Ayrıca rte sizce brunson*ın bırakılmasına üzülmüşmüdür ?

8. Türkiye cds 367,21 % -8,42
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Sayfa 402/1000 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •