Onemli Gunler Banner
Sayfa 407/975 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Neyse arkadaşlar yazılar ortada kim neye inanacaksa ona inanır kimseyi birşeyler e inandıramayiz

hahahahaha komutan yanlış anlamada teşbihte hata olmaz derler

doğuştan görme özürlülere fıl ı tanıtacaklarmış

bırı hortumunu tutmuş bırı bacağını biride dişlerini vs.neye benzettin diye sormuşlar

her biri bişey demiş tabi bilememişler seniinkide o mısal

2. yıllar önce babama kızdım işi bırakıp küçük sermayemle manav dükkanı açmıştım

2 yıl o işle uğraştım güzelde paralar kazandım babam kalp krizi geçirince

devredip işin başına geçtim tekrar ..komutan kışın kiş buyunca yediğimiz

muzlar hep seraydı yaz ayı geldi bu dönem seraları millet bozar

güneş enerjisinden yararlanır maliyetleri düşer enerjiye para vermezler

muz un en kıt ayıdır mayıs ayı hatta şuan yerli muz bulmakta

imkansız gibi bişeydir 20 gün önce 6 lıradan almıştım

sidik yarışına gireceğine az bişey bilgi sahibi ol bu adam nedemek istiyor

ne muz muş be nereden örrnek verdim 2 gün önce kıraz aldım 22 lıra

1 ay sonra 8 lıra olur bilmem anlata biliyormuyum ahey aheyyy aheyyyy

3. Komutan bugün biraz gözüme girdin.
    Dayının söylediği tek şeye katılıyorum, ya da katılmak istiyorum belki de, dua edelim terorist bir saldırı olmasın da, bu yaz turizm yüzümüzü güldürsün de, Ekim'e kadar buralarda oyalanalım. Alt tarafta seçim öncesi ve sonrası duruma göre 5.50-70 beklenti.

Amaaa şunu unutmayın, hazinede para mara yok. Bu hale düşürenler utansın, destekleyenler de.

4. hahaha bozacının şahıdıde şıracı olurmuş

5. 6.22 önemliydı onun altına inmeli yoksa 6.60 kaçınılmaz olur

dişarılarda trump şe... yüzünden alkanlara boyanmış

ben merkezden mudahale bekliyorum yapmalı bunu

kısıtlı rezervlere rağmen yapmalı bunu rısk alarak

dolarla başa çıkamazlarsa ne enflasyonla nede faizlerle başa çıkabiliriz

2019 yılı da kayıp yıl olarak tarıhe yazılır

komutan bu fıyatlardan ben asla dolar almam bi dünya rıskımız olmasına rağmen

hatırlarsan gram altın demiştim en çok o kazandırdı onunda satma vakti geldi

azar azar kademe kademe vereceğim yarından sonra gram altınları ytd.

bu 3 yazıyı perşembe günü yazdım
    bınlerce takıpçisi olan biri bile bu öngörüyü yazsa heykelini dikerlerdi

6. Bizim insanımızdaki aç gözlük başka millet de var mı tamam ekonomi çok iyi değil ama buna sebep olan da yine insanımız kimse bende dahil elini taşın altına koymak istemez. Ama eleştiri oldu mu hop oradayız. Herşeyi devletten bekleriz anca. Elimizdekinin kıymetini bilmeyiz. X partisi gelir o şunu yaptı bunu yaptı in aşağıya. Y partisi gelir o şunu yaptı bunu yaptı in aşağıya... ülke bana göre bi piramit en tepede devlet var en aşağıda halk var taban bozuksa yukarı da bozuk olmaya mecbur. Yukarı çıkan tabandan gelmiyor mu??? Önce taban değişmeli ama niye değişsin birbirimizi yemek daha güzel değil mi? Biri der ben şunu yapmak isterim şu olsun diğeri de şu olsun. Bi sürü örnek verilebilir buna ama burayı işgal etmeye gerek yok. Üretmeden ihracaat yapmadan bi yere gelemez ülke... ticarete ilk giren hemen sahtelarlığını öğrenirse işin daha çok sürünürüz bu ülkede. Devlet traktör kredisi verir çiftçiye gider oğlunun çeyizini düzerse o para ile daha çok yeriz Çikita muzu... anlayana...

7.  Alıntı Originally Posted by yucell83 Yazıyı Oku
    Bizim insanımızdaki aç gözlük başka millet de var mı tamam ekonomi çok iyi değil ama buna sebep olan da yine insanımız kimse bende dahil elini taşın altına koymak istemez. Ama eleştiri oldu mu hop oradayız. Herşeyi devletten bekleriz anca. Elimizdekinin kıymetini bilmeyiz. X partisi gelir o şunu yaptı bunu yaptı in aşağıya. Y partisi gelir o şunu yaptı bunu yaptı in aşağıya... ülke bana göre bi piramit en tepede devlet var en aşağıda halk var taban bozuksa yukarı da bozuk olmaya mecbur. Yukarı çıkan tabandan gelmiyor mu??? Önce taban değişmeli ama niye değişsin birbirimizi yemek daha güzel değil mi? Biri der ben şunu yapmak isterim şu olsun diğeri de şu olsun. Bi sürü örnek verilebilir buna ama burayı işgal etmeye gerek yok. Üretmeden ihracaat yapmadan bi yere gelemez ülke... ticarete ilk giren hemen sahtelarlığını öğrenirse işin daha çok sürünürüz bu ülkede. Devlet traktör kredisi verir çiftçiye gider oğlunun çeyizini düzerse o para ile daha çok yeriz Çikita muzu... anlayana...

altına imzamı atıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    altına imzamı atıyorum
    Gerçek olan bu dayı aç gözlüyüz yokluk bizim için çekilemez sevgili tribi gibi. Dört dörtlük kimse yok sonuçta kul’uz hatalarımız olur ve olacak. Ama Bi şahıs 10 icraat yapsa 7 si iyi olsa yine de sırf muhalif olmak İçin yok efendim gitsin yapamıyor ülke mog a döndü. Eee gitsin de gelecek olan ne yapacak ? Avrupa yı örnek veririz orda şöyle böyle diye. Hangi Avrupa ya da Amerika ülkesi Türkiye yi seviyor Allah aşkına. İlerlememizi isteyen bi dış ülke gösterin mertçe. Sistem belli kapitalist sistem elinde para olan güçleniyor ve sömürmek istiyor. S400 ü meselesin de ülkemden bi grup çıkmış almasın diyor bi grupda alsın efendim diyor. Dış basına bakıyorum en başta ABD karşı alamazsın diyor çok sevdiği için mi patriot verelim diyor Türkiye ye acaba! Alınca Ne zararı olacak ABD ye diye bakan Yok olaya vatandaşımızdan. ABD kimyasal silah yapar ama İran a gelince dur! Avrupa hep örnek verilir ama bi kaşık su da boğmak ister bizleri buna emin olun. Önce ülkemiz deki içimizi karıştıran kafası karışık olan insanlarımız bilinçlense biz Zaten ilerleriz de işte o günler gelir mi acaba... vatandaşın tek Gaye’si gereksiz laf ve icraatler için şak şak başka bi şey Yok. Onun İçin işini yürüten yürütüyor biz burda ne kadar laf kalabalığı yapsak da... rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu şöyle bi sözü vardı onu da yazayım şuraya ama algı yaratmak değil derdim bilinsin de 😀 “hani o desteklediğiniz siyasi partilerin vekilleri Meclis kürsüsünde birbirlerine olmadık laflar sayar Sonra Meclis yemekhanesin de karşılıklı kahkaha atarak yemeklerini yerler” taşın altına elini koyanlar varsa beri gelsin bana göre desteğim onadır bu da benden olsun 😉

Sayfa 407/975 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •