Sayfa 409/1015 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: Viop LIX

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben Elegant& Columbia karışık çekirdek çekimi filtre kahve içiyorum. Ya sen misal ISCTR benim hisse gömerken ne içiyordun? ASELS de benim hisse dikkatini çekerim..... Tüp yorumuna da 160 stop loss olmak kaydıyla şerh düşmek durumundayım. Bu bofa işi senin düşündüğün gibi değil. Bofadan yerli kendi hesaplarına dağıtım yapıyor robot piyasayı hem yanıltıyor hem tokatlıyor arada. Teknik analizden şaşmamak lazım. Eğer incider yoksa bunu çözebileceğin tek yer grafik.
    endekis aşağı dönmüş ve işctr'sini zor alım yapıyor gibi hisstmiştim

ama sorun değil, çökmeye başladığımız zaman... taş üstünde taş kalmadığı gibi işctr'si ilede özel ilgileneceğiz

otobanda bize çarpıp kaçanların hepisinin plakasını almışız

elbet dağ yoluna girip yollarını kaybedecekler... işte o zaman AYU lar ile sevişmek zorunda kalacaklar... ayu ile sevişmenin nasıl olduğunu hepiniz bilirsiniz

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yarın 16:30 Abd de Enflasyon verisi gelecek.
    Önemli..Pala da sever bu veride volatiliteyi...
    Seans içi işlem yapanlar dikkat etmelidir
    aynen çok sert olacak hareketler........

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    dayucum 3 adet kontrat kapadım.....10 adetini sabah kapayacam kısmetse.....fışkırtır fışkırtmaz verecem ...........
    hadi aptal pala fışkırtta longları sana teslim edeyim..........

4. Günaydın esnaf, hayırlı işler bol kazançlar dilerim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    endekis aşağı dönmüş ve işctr'sini zor alım yapıyor gibi hisstmiştim

ama sorun değil, çökmeye başladığımız zaman... taş üstünde taş kalmadığı gibi işctr'si ilede özel ilgileneceğiz

otobanda bize çarpıp kaçanların hepisinin plakasını almışız

elbet dağ yoluna girip yollarını kaybedecekler... işte o zaman AYU lar ile sevişmek zorunda kalacaklar... ayu ile sevişmenin nasıl olduğunu hepiniz bilirsiniz
    Dikkat et de o güne kadar ayuluk yapacak halin kalsın. Ben olsam ;

Şimdi 312 USD herkesin dilinde 1-2 gün oralarda dolanırım sonra tak çubuk yukarı. Ama esas piyasanın çoğunluğunun göremediği 324 USD var orada da 2-3 gün kıvranırım tak çubuk ta ki malsız kalanlar mala girene kadar sonra kimsenin öngörmediği bir yerden gerisini sen anladın..... Ondan sonra ki ralli de piyasanın çoğu nakavt olur.

Biliyorum çok acımasızca oldu.Ben böyle değildim 50 ime gelene kadar beni bu piyasa bu hale getirdi....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. CDS 297 ye düştü...

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    CDS 297 ye düştü...
    ölüm iyiliği diye birşey vardır

8. Şortları kapatalımmı çıtak dayucuğum fışkırttırırsa ordan açaruk

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 409/1015 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız