Sayfa 41/167 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1334 madde; 321 - 328 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. BB mal almış.
    Üstad kenarda durun, kıpraşmayın demiş. Tahta da sakince bilançoyu bekliyot.
    İşlemsiz en azından yılbaşı zirvesine konsantre beklemedeyiz..

Dolar bazlı haftalık grafik

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

İşler iyi gidiyorsa ve yeni güzel gelişmeler olursa 0.43 doları geçecektir.

Orayı geçmesi çok ciddi hedeflere yolunu açıyor.
    Orayı geçmeyi başartacak kadar iyi haber grlişme olmaz ise buralarda uzun süre oyalanabilir.

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Evettt..... Arkadaşımız guzel çizikler koymuş.... Ama bilen bilir benim çiziklerle işim olmaz neyle olur? Bir kaç hafta önce ne dedik? 92xx ustunde tribunde oturun ve seyredin tahtacı hareketini yapsın çarpılmayın.....

92xx ustunde eğlence arayanlar malı kaptırdı.... Yok laf dinleyip 8 gibi vagona binenler 1 senede bankadan alacaklarını 1 2 ayda aldı. ... Allah bereket versin. Endeksin geldiği yerler biraz nakite gecme yerleri... .. Tabi uzuncular için bir sey demiyoruz. Ve malın hepsini bosaltında demiyoruz. (tercihlere saygılıyız) ama KOCAMAN bir DİKKAT koyalım buraya. Prenses (aysha) seviliyorsun... Ses verde sıcaklardan ölmediğini anlayalım )))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5. Sayın beşiktAŞK ,

BUCIM hissesinde de bilginizin zekatını dağıtıyor musunuz?

Selamlar
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bir ara yazıyordum ama oradaki yatırımcı profili cok kısacı değil ve forum biraz sosyalleşmek için fazlaca uygun değil. Olsada benim o kadar vaktim yok farklı farklı yerlerde yazmaya.....
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7. Naturelgaz’ın geçen sene yarattığı karın %75’ini yaratması ve yılsonu dolar kurunun 28 TL olacağı varsayımıyla 2,2 ila 2,5 milyar TL arası net kar bekliyorum.

2-3 yıllık karına (yukarıdaki varsayımla hbk 3,5- 4TL olur) hala mal veriyor kutman ilginç. tabii onun işine akıl sır ermez.

Ülkemizde daraltıcı para ve maliye politikalarının etkin olacağı bir döneme giriyoruz. Kayda değer talep daralması beklenen Bu dönemde neredeyse gelirlerinin tamamı döviz endeksli olan ve iç pazar etkilerinden neredeyse hiç mi hiç etkilenmeyecek bu holdingin patronu bir başkası olsa çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik şu an.

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Naturelgaz’ın geçen sene yarattığı karın %75’ini yaratması ve yılsonu dolar kurunun 28 TL olacağı varsayımıyla 2,2 ila 2,5 milyar TL arası net kar bekliyorum.

2-3 yıllık karına (yukarıdaki varsayımla hbk 3,5- 4TL olur) hala mal veriyor kutman ilginç. tabii onun işine akıl sır ermez.

Ülkemizde daraltıcı para ve maliye politikalarının etkin olacağı bir döneme giriyoruz. Kayda değer talep daralması beklenen Bu dönemde neredeyse gelirlerinin tamamı döviz endeksli olan ve iç pazar etkilerinden neredeyse hiç mi hiç etkilenmeyecek bu holdingin patronu bir başkası olsa çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik şu an.

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Üstad, Kutman'ın mal verdiğini nereden gördünüz. Sermaye yapısında son hisse geri alımından beri Kutman'ın toplam payı hiç değişmedi. Bülent'inki %10,04'e çıktı. Fiili dolaşım oranı da bir miktar düştü.

Temel olarak çok iyi bir dönemi geçiriyor Holding. Her ne kadar bazıları takip etmenin anlamsız olduğunu düşünse de F/K uzun süre sonra oluştu ve 5,55. Sezon iyi geçiyor liman tarafında. Dolulukları hepimiz takip ediyoruz. Peyderpey yatırımlar devam ediyor. Nassau işletmeye açıldı. Halka arz olan iştiraklerimiz nakit fazlası veriyor ve temettü dağıtmaya başladı. Birçok tahtanın agresif yükselişler sergilediği bu dönemde bu yıl ve önümüzdeki yılın GLYHO'nun olacağını düşünüyorum.

Sayfa 41/167 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •