Sayfa 411/1043 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. 30 ağustos zafer bayramı munasebetiyle verilecek siyasi mesajlar önemli olacak ...baş komutanımız recep tayyip erdoğanın kararlı duruşu her alanda bizi daha iyi yerlere götüreceğini düşünüyorum ..bizim bilmediğimiz ama gözlemlediğimiz cok gelişmeler olacak önümüzdeki günlerde türkiyemizin her alanında geçmişimize sahip cıkılıyor gercek değerini ve önemini kazandırılıyor bunu eski hali ve yeni hali olarak canakkalede afyonda samsunda bizzat gözlemledim ..ülkemiz ve ekonomimiz gercekten güçleniyor .herkese iyi geceler tekrar zafer bayramımız kutlu olsun birlik beraberlik içersinde

2. ÖTV değişikliği sonucu Toaso sanırım olumlu etkilenebilir..
    Ama ilk 30 hisselerinde bir iki günlük artış oluyor olumlu haberlerde ancak rüzgarın etkisi kısa sürüyor..
    Sürekli hacim istiyor sürekli yoğun para girişi istiyor büyük hisseler.. devamı gelmeyince tekrar Aşağı salıyorlar..
    Yan kağıtlarda hareketlerin devamı geldiği için yabancı bile yan kağıtlara yönelmeye başlıyor..
    2020-2021 yan kağıtların zamanı galiba..
    Ancak artık bunlarda da biraz daha bilinçli olarak seçim yapmak gerekecek.
    Temeli sağlam, bilançosu iyiye giden, bir hikayesi olan, göstergeleri olumlu olan yan hisseleri bulmak gerekecek..
    Burada da Çelik Hoca dan analizlerini eksik etmemesini rica ediyorum..

3. Çelik, mebes ve değerli arkadaşlar hisselerin direnç ve destek noktalarını belirli hesaplamalara göre güncel ve toplu hisse olarak görebileceğimiz bir internet sitesi var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    30 ağustos zafer bayramı munasebetiyle verilecek siyasi mesajlar önemli olacak ...baş komutanımız recep tayyip erdoğanın kararlı duruşu her alanda bizi daha iyi yerlere götüreceğini düşünüyorum ..bizim bilmediğimiz ama gözlemlediğimiz cok gelişmeler olacak önümüzdeki günlerde türkiyemizin her alanında geçmişimize sahip cıkılıyor gercek değerini ve önemini kazandırılıyor bunu eski hali ve yeni hali olarak canakkalede afyonda samsunda bizzat gözlemledim ..ülkemiz ve ekonomimiz gercekten güçleniyor .herkese iyi geceler tekrar zafer bayramımız kutlu olsun birlik beraberlik içersinde
    Sizlerinde Zafer Bayramı kutlu olsun hocam

5.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    ÖTV değişikliği sonucu Toaso sanırım olumlu etkilenebilir..
    Ama ilk 30 hisselerinde bir iki günlük artış oluyor olumlu haberlerde ancak rüzgarın etkisi kısa sürüyor..
    Sürekli hacim istiyor sürekli yoğun para girişi istiyor büyük hisseler.. devamı gelmeyince tekrar Aşağı salıyorlar..
    Yan kağıtlarda hareketlerin devamı geldiği için yabancı bile yan kağıtlara yönelmeye başlıyor..
    2020-2021 yan kağıtların zamanı galiba..
    Ancak artık bunlarda da biraz daha bilinçli olarak seçim yapmak gerekecek.
    Temeli sağlam, bilançosu iyiye giden, bir hikayesi olan, göstergeleri olumlu olan yan hisseleri bulmak gerekecek..
    Burada da Çelik Hoca dan analizlerini eksik etmemesini rica ediyorum..
    Kardeşim bahsettiğiniz duruma uyan şirketleri bilen arkadaşlar burda bizimle paylaşmaları iyi olurdu. Örneğin. ATEKS Arsa hikayesi, IHLGM kanal İstanbul beklentisi v.b herkes kendi bildiklerini paylaşırsa güzel olurdu. Çelik hocam RTALP tarzı şirketleri araştirabildinizmi? Merakla bekliyoruz. Saygılar. ..

6. Çelik hocam otomobildeki ÖTV artışı froto yu nasıl etkiler.şimdiden Teşekkürler yorumun için.

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    30 ağustos zafer bayramı munasebetiyle verilecek siyasi mesajlar önemli olacak ...baş komutanımız recep tayyip erdoğanın kararlı duruşu her alanda bizi daha iyi yerlere götüreceğini düşünüyorum ..bizim bilmediğimiz ama gözlemlediğimiz cok gelişmeler olacak önümüzdeki günlerde türkiyemizin her alanında geçmişimize sahip cıkılıyor gercek değerini ve önemini kazandırılıyor bunu eski hali ve yeni hali olarak canakkalede afyonda samsunda bizzat gözlemledim ..ülkemiz ve ekonomimiz gercekten güçleniyor .herkese iyi geceler tekrar zafer bayramımız kutlu olsun birlik beraberlik içersinde
    vay ne sallamışsın ama

CDS

Dünya 16 lığından 20. liğine gelmek başarı.

O kadar dolar borçlan bir arpa boyu yol gitme başarı ha.

Faiz eksi dolar bol bizim borsa nanay da nanay

Eski koalisyon zamanları bile 3 yılda bir zire yapan yer şimdilerde patinaj yapar oldu.

Neyin kafası bu yahu.

Şimdi dolar/TL düzgün bir iktidarda 2,5 TL lerde olurdu.

Borsa en az 2 cent olurdu. Yada 200 binlerin üzerinde olurduk.

Tüm açıklanan veriler yalan

Enflasyon başta,4,5 g,işsizlik,büyüme,borçluluk oranları

Siyaside tüm komşularla sıfır sorundan geldiğimiz noktaya bak.

Kiymetli yalnızlık.

Evet geçmişte Anadolu yu bizden almaya çalışanlar hala bu emel e arzuda.

Buna karşı ne yaptık.

ATATÜRK e Arkadaşlarını görmezden gelindi.

O zaman düşman olmayanlarda bu zaman düşman oldu bize niye?(almanya,mısır ve diğer araplar,rusya)

Neyse zerre katılmıyorum görüşlerine.Tek diyeceğim.

30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun.

Yüce TÜRK MİLLETİ'ne bu zaferleri yaşatanlardan ALLAH razı olsun.

MALAZGİR'de bizim 30 AĞUSTOS'da bizim
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. Sn huskock; ÖTV dilimlerini iyi incelediğimizde Ford un indirime girecek modeli az. Şu an suv modellerine ağırlık verdiği için vergi artışına girecek modeli daha fazla.
    Ancak belli olmaz , yarın hangi algı yaratılırsa o yönde hareketi olur. Muhtemelen az ya da çok olumlu etkisi görülür hissede..
    Toaso da ise indirime girecek model fazla..
    Ayrıca Toaso genelde arclk ve froto ile paralel hareket ederdi, son 4 ayda geride kaldı, tam toparlanamamıştı pandemiden sonra..
    Daha sert yukarı gidebilir..
    Unutmayalım; hisse piyasası çok ters bir piyasadır, büyük oyuncular nasıl isterse o şekilde hareket ediyor hisseler...

Sayfa 411/1043 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •