Sayfa 414/682 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    sen de arızalısın galiba ..hayırlı işler sana...
    Arıza senin yok benim yüklü alışlarım olmasa falan demende. Bu piyasada ne adamlar var, sen mi kağıdı diri tuttun sanıyorsun? Sadece seni görmezden gelmişlerdir. Milleti kendine bu şekilde bağlamaya çalılıyorsun. Bi sattım desen 5 kişi sana uysa bi kaldırsalar bunun vebali kimde olacak? Yıllardırlı borsadayım bu işin etiği nerden aldığını ve sattığını söylemek pek naif karşılanmaz

gördük erkeği satışı koyunca tıssss.haber akışı olmadıkça kımıldamaz....
    Sakın satışı silme ben 10 tane alırım tabandan

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Arıza senin yok benim yüklü alışlarım olmasa falan demende. Bu piyasada ne adamlar var, sen mi kağıdı diri tuttun sanıyorsun? Sadece seni görmezden gelmişlerdir. Milleti kendine bu şekilde bağlamaya çalılıyorsun. Bi sattım desen 5 kişi sana uysa bi kaldırsalar bunun vebali kimde olacak? Yıllardırlı borsadayım bu işin etiği nerden aldığını ve sattığını söylemek pek naif karşılanmaz
    Vesteldeki yatırım finasmandaki para kimde var 76 milyonluk net alım

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    hakikatten arızalısın benim yüklü alışlarım var diye bir şey yazmadım...destek verdiğimi yazdım.
    ayrıca ben burda kimseye alın yada satın diye yazmadım...forumdaşlarımı kendime bağlama niyetim filan ne bunlar böyle saçmalıyorsun... burda muhabbet var sohbet var.yardım istiyene yardım var.bu hisseden alım yapmışsa demekki zeki insanlar ..
    ,,ben den sıkıntısı olan varsa açıkça yazsın..bundan sonra bir şey paylaşmıyayım....

5. Sonunda ilk taban geldi gibi hadi bakalım...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Sakın satışı silme ben 10 tane alırım tabandan

benim satışlar tavanda yazılı...tabandakiler başkasının

benim satışlar tavanda yazılı...tabandakiler başkasının
    Tamam zaten GAP almalı vs

8. Anlık denge tabanda..
    2-3 saat önce tavanda oynuyordu şimdi tabanda oynuyor..
    Bence bu denge fiyatları tamamen düzmece..
    Ne taban olur ne de tavan olur..ytd..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 414/682 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •