Sayfa 418/975 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Kurduğunuz cümleler hep geçmiş zaman ekleriyle bitiyor. Bundan sonrasını yazacak var mı ?
    86 bin tutar kanaatindeyim ytd

2.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Sağolsunlar alım fırsatı verdiler.. geri zekalı mb
    Rahat rahat bistten yabancilar ciksin diye yaptilar yoksa nasil satıp çıkacaklardı da ky yı avlayacaklardı.

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Kurduğunuz cümleler hep geçmiş zaman ekleriyle bitiyor. Bundan sonrasını yazacak var mı ?
    Mb rezervleri eridikçe kurun çarpan etkisi katlamalı bir şekilde devam eder.. kur arttıkçada pek hayırlı bir şeylerin olmayacağı belli.. gerek ulusal gerekse uluslararası siyasi krizlere paralel borsa dolar bazında çok ucuz kaldı diye yeni yabancı gelir mi sorusu bile mechul..

4. Amaan borsada bu havalar çok can sıkıcı ben ekranı kapatıyorum.
    Sahilde bir yürüyüş birde soğuk bira iyi olur. Siz tutarsınız artık yukarı gidersede mesaj atarsınız.

5. Sayın prenses sonrasını kimse bılemez. Ama dayının mesajlara bakılırsa guzel gunler gorecegız. (ınfo alıyorsa vardır Bı SEYLER). Y T D

6.  Alıntı Originally Posted by eyupsabri77 Yazıyı Oku
    Sayın prenses sonrasını kimse bılemez. Ama dayının mesajlara bakılırsa guzel gunler gorecegız. (ınfo alıyorsa vardır Bı SEYLER). Y T D
    benim öyle bir beyanım yok info alıyor dedim okadar

7. çıkarsa ben bilirim olur düşerse dayı iyi olacak dedi olur

8. Mişli yazmiyayim 6.23 çanak tamamlanır gram varsa cikilabilir. 6.27 gibi dönüş olabilir Yatırım tavsiyesi değildir tamamen sallamasyonum. Hedef hakkında diyorsanız o konu da dayı pirimiz üstüne lazım yok o ne derse odur. Ama o çıkın dese bile çıkmam o da ayrı mesele.

Sayfa 418/975 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •