Sayfa 42/786 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 329 - 336 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. kar payı dağıtmayacakmış ona dahi tenezzül etdi şirketi yöneten cibiliyetsiz patronlara sevimli gözükmek için bilmiyorki vebalin ağırlığını badem bıyıklım

2. bu kar payı dağıtılmayacak haberide geldiye kağıda ilgiyi giderek azaltma çabasındalar ama bende bi gariplik var kağıda resmen aşık oldum hala alıyorum vazgeçemiyorum çok seviyorum hayvanat bahçesindeki canlılara yem vermeyi ne güzelde alıyolar alımlarıda bayağı iyi

3. mesala bugun böyle bir tahtamız olsa....

Alış Lot Alış Satış Satış Lot
    996715 2.17 . .. ......... ....

4. Şirketin elinde SPKnin uyardığı ve bir tarihe kadar satmak zorunda olduğu hisse senetleri var
    Neden kanuni miktarın üzerinde şirketin alım yaptığını başkanın açıklaması lazım!
    Holdingin bu ucuz fiyatlardan fazla hisseyi sattığını ve ne kadar zarara uğrattigini hesaplayabilirsiniz!

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 160 milyon kayıtlı sermayesi olan ittifak holdinğin 254 milyon tl dağıtılabilen kar ı mevcut...ona yazma.buna şikayet etme.bu makaTlar ne yaparsa şükür mü diyeceğiz. Adeseniz 13 milyon kar ı.ittifak ın 254 milyon kar ı var. Bunlar darbe döneminde bile hisse almadı.. Adamlar iyi niyetli değil bunlar ı hay .. Gibi görüp dürtmeyle.başkıyla iş yaptırırsın... Kendi haline bırakırsan yarın genel kurulda maaşları 30 bin bile yapar bu goriller...haram artık zevk veriyor bu mahlukatlara.. Ateşlerinde boğulsunlar...

6. Zevksiz, heyecansız,kazançsız bir haftayı daha geride bıraktık.Bu yönetimle ancak bu kadar...

7. ITTFH - İttifak Holding

Spk a grubu hisselerle ilgili kanunu çıkardığı zaman kıvrak neyere kıvıracak acaba. Bak bakalım nasıl ele geçiriyorlar holdingi o zaman. Su an yanlış bilmiyorsam 15 adet b grubu hisse 1 adet a grubu hisseye eşit. Adam yüzde 10 a grubu hisseyle koca holdingi parmağında oynatıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. İTTİFAK HOLDİNG İNTERNET SAYFASI:

''SAATLERİMİZİ GELECEGE KURDUK
    Tıkır tıkır işleyen saat misali, doğru strateji ve taktikler ve de kadim değerlerimizin rehberliğinde, geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.''

Yüzsüzlüğün bu kadarı da olmaz,adamlar ne hisselerine sahip çıkarlar, ne kardan temettü verirler üstüne üstlük yatırımcıyı süründürürler ama lafa gelince ''KADİM DEĞERLER'' den bahsederler....Bu kadim değerler ne ola acep???Fikri olan var mı?
    Son düzenleme : A.A; 25-03-2017 saat: 17:51.

Sayfa 42/786 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •