Sayfa 42/746 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 329 - 336 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    düşük işlem hacmi ile gevşeme varsa bilinki bebe büyük yapacakr...
    İtfaiye hortumuyla bekliyoruz.. 10.29 dan yine fışkırttırdım..

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Anlaşılan temettüden sonra yeniden 9,20 lerden toplamaya devam edeceğiz.
    Ralli beklentimiz sene sonuna kalacak gibi...
    temettü fiyatını 11 lerde bekliyorum...10.20 altı her kademeden alıcıyım.....10 lira altı artık hayal....
    Son düzenleme : emektar; 28-03-2017 saat: 18:23.

.10.20 altını görmez.10.20 altı her kademeden alıcıyım.
    Ben burdan biraz darbe vurayım sen 10.20 de işini bitir..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Çok korkak üfleyerek veriyor..ver 10.29 dakileri..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. isteseler bir ayda verdikleri malı bir günde ve yüksek fiyattan verirlerdi...bu baskıyı yapanların başka hesapları olmalı....

isteseler bir ayda verdikleri malı bir günde ve yüksek fiyattan verirlerdi...bu baskıyı yapanların başka hesapları olmalı....
    9 küsürlerden kaptırdıkları malı 11 de alamayınca basıyorlar..Emeklilik fonlarından 200 bin lot geldi sadece..
    100 tane yatırımcı 10 bin lot alıp attıysa kenara 1 milyon lot yapar..hisselerimizi satarsak speğe hareket alanı sağlarız ve bu adi oyununa devam eder..aksine dolaşımda hisse bırakmayacağız temettüleri lota çevireceğiz..bizim maliyet düşsün elimiz daha rahat olacak..maliyet 5 e gelecek Nuh 20 tl alsana %300..şimdi %100 kazansak razıyız zaman ilerledikçe kazanç oranımız artacak zaman kaybını telafi edeceğiz..bedelsiz gelirse onu da alıp satmayacağız.. hedef fiyata ulaşmadan kriz olursa diğer hisseler löp löp düşücek Nuh en fazla maliyete gelecek yine satmayacağız.. yatırım tavsiyesi değil speği her türlü kucaklama senaryomdur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Görünen dün,bugün satan İrmik,kol kesiyor biraz da ben verdim,belli ki vermeye devam edecek,yarın koruz yerine.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,466
    Gemide yolcu Çok kalabalık olmaz der patron bu ne hepinizi taşıyamam....
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Sayfa 42/746 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •