Sayfa 42/413 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 3301 madde; 329 - 336 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Merhaba, nerden bakabiliriz bu listeye. Farklı zaman aralıkları için de bakılabiliyormu?
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Geçen hafta yeni iş ilişkisi açıklayan şirketler....
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Merhaba, nerden bakabiliriz bu listeye. Farklı zaman aralıkları için de bakılabiliyormu?

Merhaba,
    @fintables Twitter hesabını takio ediniz. Orada haftalık yayınlanıyor ..

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Merhaba,
    @fintables Twitter hesabını takio ediniz. Orada haftalık yayınlanıyor ..
    Teşekkürler

4. güzel bilançonun kokuları geliyor...sanki piyasa bunu fark etmeye başlıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. 20,00 ın üzerindeki her fiyat çok şık olur..öyle bir durumda satış baskısı büyük ölçüde biter...20,00 seviyesi psikolojik bir seviyedir..önemi yüksektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. kocaerin hem temelinde gelişen olumlu değişiklikler hem de bünyesinde barındırdığı yenilenebilir enerji şirketi ve belki de soda içeceğinin satılabilmesi ve sera tarımının yapılabilecek olması olayları kocaeri çok cazip kılıyor...yenilenebilir enerji sektörüne çok geç uyanmış yatırımcılar için kocaer tutunacak bir dal olabilir..çünkü kocaerin bünyesinde tam 300 milyon sermayeli bir yenilenebilir enerji şirketi var....bu şirketin kısa sürede faaliyete girerek kocaerin enerji ihtiyacanın tümünü yenilenebilir enerjiden sağlama amacı var...bunun yanında artacak ciddi miktardaki enerjiyi de ulusal şebekeye satma durumu var...

tüm bunlar sadece bir başlangıç olacak...bir kere bu sektöre adım attı mı devamı gelecektir..bakarsınız ilerde idialı bir şirket de olabilir....

hep kocaer bir enerji şirketine gebe dedik..bakalım doğum kaç ay sonra olacak ?? doğacak bebeğimiz ne kadar sürede emekleyip koşacak ?? sabırla bekliyoruz...

7. yaklaşık bir 1,5 yıl önce gesanı alıp yorumlar yaptığımda bir gün gelecek yenilenebilir enerji sektöründen hisse almayan kalmayacak demiştim...bu gün tüm twiteer üstadların örnek pörföyünde muhakak bir kaç tane yenilenebilir enerji sektörü hissesi var...hala ben almadım diyen birisinin çıkacağını sanmıyorum...

bu sektöre iş yapan her şirket büyüyecektir....kocaerin profil olarak bu sektöre üretim yapması ve yenilenebilir enerji şirketi olarak bizzat üretimde yer alacak olması çok olumlu..bu iki olayın olumlu etkileri önümüzdeki çeyreklerde kendini göstermeye başlayacaktır...
    Son düzenleme : keko; 24-07-2023 saat: 16:44.

8. Keko eski dostum seni gördüm sevindim tekniğine de çok hoşuma gitti 20 den 20.30 kadar işbanktaki çizen bendik hayırlısı diyelim
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 42/413 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •