Sayfa 425/1000 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    şefim çok teşekkürler Muhammed Ali gibi hızlısın maşallah. bu endeks oyunlarını ben hiç çözemedim maalesef...
    bide neye göre vob a şirket seçiyorlar...

bakıyorum milyardolarlık x şirket dışarda diğer y şirket vob da tahtası açılmış

y.t.d.
    Önceden fiili dolaşım ve hacime bakıyorlardı, şimdi başka bir kaç şey daha geldi, kolaylıkla girip çıkma olmasın diye.

Bence 12 aylık geriye dönük ortalama Öz Varlık ve Net Kar gibi finansal bilgilere de bakılması gerekir. Bu şekilde temel değerlere de yer verilir ise endeks longçu çoğalır.

SP, DJI, MSCI endeksleri daha rasyonel seçimler yapıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Taşınan Açıklar da artış devam etmiş, THYAO EREGL GARAN İSCTR AKBNK YKBNK HALKB PETKM yüklü taşınmış,

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    dün paylaştığım grafa göre hareket edicem beklediğim tepe aralığından satış geldi
    kapanış,hacim,bar boyu teknik olraka bugun onları takip edicem .
    sabah bankalarla vedalaştım sadece kuşla devam çok büyük bir olay olmadığı sürece kuşla 3. çeyrek sonuna kadar devam edicem maliyet düşük olduğu için.Şimdilik piyasada yön belli olana kadar Vur kaç olarak devam edicem.
    özlden gelen sorulara toplu cevap olsun bana göre değil kendi stratejinize göre oyunda karar verin , bizi sadece düşüncelerinizde harmanlayın herkesin yanılma payı vardır.Kolay gelsin
    Sabah dediğimiz gibi hacim yapıldı şimdi bara oynuyorlar sonra KAPANIŞ .
    pıst 100 de 3088 altı saatlikte o bar gelir.
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    alarm alarm alarmmmmm

almıyolar demi

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İkimiz aynı şeyi düşünüyorsak muhtemelen yanlış düşünüyoruz.
    Bi ses sürekli olarak al diyo, demek ki aynı sesi sende duydun, ariston abi robotlarda ses duyuyor mu acaba merak ettim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. HENÜZ KIRMIZI ALTINA DAHİ GELMEMİŞ ENDEKSİ SİZ NASIL DÜŞECEK DERSİNİZ ?

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,302
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Önceden fiili dolaşım ve hacime bakıyorlardı, şimdi başka bir kaç şey daha geldi, kolaylıkla girip çıkma olmasın diye.

Bence 12 aylık geriye dönük ortalama Öz Varlık ve Net Kar gibi finansal bilgilere de bakılması gerekir. Bu şekilde temel değerlere de yer verilir ise endeks longçu çoğalır.

SP, DJI, MSCI endeksleri daha rasyonel seçimler yapıyor.

saolasınız varolasınız.teşekkür ederim.

y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bi ses sürekli olarak al diyo, demek ki aynı sesi sende duydun, ariston abi robotlarda ses duyuyor mu acaba merak ettim
    Bir şekilde görünmez sistem var, sana bana al diye fısıldıyor, biz alınca diğerine sat abi parasız herifler aldı diye diğere haber veriyor, haber vermesine de gerek yok herif görüyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 425/1000 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •