Sayfa 426/964 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by The imame Yazıyı Oku
    Ek 12295
    Ne demek şincik bu
    Düzeltme geldi. Kervn değil kerevitaş.
    Şehven yanlış yazılmış. Hayırdır inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Cumanız hayırlı olsun dostlar bugünde tahtacımız 38 ve üstüne atacak gibi duruyor.
    Maşallah bu haftayı 0.38 kapadık demekki 40 üzerine atmaması bazı haberlerin bu bültene yetışmemesi imiş gibi.Bu seferki bülten boş.

3. Bülten boş bize göre.
    Sıkıntı yok beklemeye devam.
    Haber geleceğini düşünenler yüklü alım yaptı.
    Haftaya boşaltırlar. Onlar yolcu biz hancı.
    Bir ay önce elimizde ne varsa gene aynısı var.
    Ne eksik ne fazla.

4. Diğer köyde brüt takas üzerinden tartışmalar devam ediyor.
    Sivri akıllının biri neden brütten çıksın demiş. Brüt takas yapılan işlemler nedeniyle geliyor haberi yok.
    3 yıl önce mal boşaltma yapılmış, bu mu yani.

5. Sanki tek maldan çıkma bu kağıtta var. Örnek, Alırsın brüte 6 ay süre koyarsın.
    Süresiz ne demek ya, yeter artık. Bizden sonra gelenlerin hepsi çıktı gitti. Biz niye brüt takastayız.
    Brüt takas ile gözaltı pazarını karıştırmayın.

6. Sayin fabrika goruslerinize aynen katiliyorum... Su anda brut takasla ilgili hic bir neden yok???

Suresiz olarak sadece mmcas ve kervan var. Digerleri dediginiz gibi 15 gun brut takasa aliniyor ve kaldiriliyor...

Yuzlerce dilekce yazdik. Ins SPK dikkate alir ve adaletli davranirsa ins cikariz diye dusunuyorum. Cunku hem internet yasaginin hem brut takasin geregi kalmamistir.

Hatta hatta su anda fiyatlamada bile 3-5 kendini suntaci zannedenlerin prim yapmasina olanak sagliyor. Fiyatlama bazilarinin keyfine gore belirleniyor...

Onun icin hem magduriyetlerin kalkmasi hem esitlik ilkesine gore hem de hic bir sebebin kalmamasindan oturu kalkacagini dusunuyorum. Ins diyelim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7. Yakin izleme pazarina gelirsek, brut takas ve internet yasaginin bununla hic bir ilgisi yok...

12 aylik bilancoda benim dikkat edecegim en onemli konu denetcinin gorusu... Cunku denetci kac donemdir gorus bildirmiyor. Biliyorsunuz ki denetcinin gorus bildirmedigi bilancolar coptur hic bir devlet kurumunda ozellikle SPK ve BISTTE dikkate alinmaz...

Onun icin bu bilancoda gelecek olan denetci gorusu onemli... Sartli veya olumlu gorus bildirirse yakin izlemeden cikis icin hissenin onu acilir ve biz 6 ay yani yeni denetci raporuna kadar beklememis oluruz....

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 426/964 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •