Sayfa 428/691 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 5523 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

kartalın işi çok zor.
    durum malum vahim.
    borçlar katmerlenerek artmaya devam ediyor.
    borçlar faizle dönmez durumda.
    devlettende destek göremedi.tüm spor klüpleri.

futbolcuların alacakları 5-6 ay geriden geliyor.
    yedekte kadroya dahi giremeyipte klüpten tıkır milyonlarca avrolar boşuna gidiyor.
    klüpte borçları döndüremiyor.
    haliyle futbolcular para edecekleri satmak için uğraşıyormuş gibi.
    çoğunada bu aldıkları rakamları 3 te 1 ni vermiyorlar.
    en yedekteki oynamayan futbolcunun maaşı yıllık en kötüsü 1,7 milyon avro yıllık maaş veriliyor.
    kadro dışıda kalsa adamlar parasını federasyona şikayet ederek faiziyle alıyorlar.
    q7 de gidiyor.
    veli 22 milyon alacağı varmış ne kadar doğrudur.basında çıktı.
    işe yarayanların hemen 4 gün var satılması lazım.
    gençlerlede çıksa takım ilk 8 e girer.
    şimdi 1,7-2 milyon avro yıllık geliri olan bal yapmayan arı misali oynamadan para kazanan futbolcularıla yeni sözleşme yapacaklarmış.
    doğruysa bunlar basından öğrendiğimiz kadarıyla yönetim kafayı yemiş.
    yedekte dahi bjkde zor oynayacak şu andaki futbolcunun kazancı en düşük 11 trilyon para yapıyor.
    35 lik taş plaklarında bir an önce bonservislerini bedava verin gönderin.
    artık bu köhnemiş transfer mantığını bırakın.
    ucuz şöhret olmamış paraya doymamış hiç futbolcu yokmu türkiyede
    afrikada bu futbolcuların aldığı paraların 10 da 1 ne ne oyuncular aranıp bulunur.
    yok böyle bir şey.böyle transfer anlayışı klüpü borç batağına getirmiş durumda.
    35 lik wagneri aldılar 3 avro bonservis.1 de kendine verdiler 4 milyon avro zarar.
    hep 35 lik futbolcuları neden alırsınız.zaten şampiyonluk yok.hayal alemi.
    sonrada seyirci gelmiyor oldu.
    tabi olur.seyirciyi küstürün.küstürdüler.
    burak sanki takımı şampiyon yapacakmış gibi transfer edildi.
    yapsında görelim.
    böyle transfer poltikalarının sonucu klüpün borçların içinde yüzmesi ve sportif başarıslığa neden olmuştur.
    gençlere yönelin arayın bulun kardeşim.öylede şampiyon olunmuyor.böylede.
    işe yaramayan eldeki adamların çoğunu bedavaya gönderin bonservislerini verin.tabi böyle yerden gitmezler.böyle astronomik paraların 4 te 1 ni bile başka klüpler vermezler.
    kısaca bjk nin durumu her yönden vahim.
    hissse olarak temettü vermez.fakat bedelli ile taraftarlardan para almasını bilirler.
    feda yılları cefa yıllarına döndü.
    şampiyonluk beklentisinden uzaklaşıyor.
    zaten bu vasat kadro ile şampiyonluk hayal.çok yetersiz kadroyla ancak bu kadar olur...ytd

2. Başakşehir hariç hiç bir takımın kadrosu oturmuş durumda değil, en kötünün iyisi BJK ve ikinciliğin en büyük adayı bence, şampiyonluk mu zor şuanda, vagner love diyip diyip kızıyorlar, adamın kariyeri ortda bir önceki senenin gol kralı alındığında ilk devre 12 gol atmış sen yönetim olarak şampiyonluk yarışında iken diğer adayların hepsi bunun iki katı maliyeti iken love almazmısın..ben alırım, ama adam tutmadı ..bir sürü futbolcu satıp para kazanırken bu yönetim söyle iyi bu yönetim söyle güzel diye şakşak çekenler şimdi de iki kötü gidince tukaka yapıyorlar, olmaz arkadaşlar Beşiktaş taraftarı bilinçlidir, ne şak şağa gelir nede birilerinin gazı ile hoca ve yönetimi yedirir..Takımın mali yapısı kötü ve bu yönetim diğer tüm yönetimlerin hepsinden daha fazla para kazandırmıştır.(Stat, yayın ve tranfer parası) ama borç çevrile bilir değil ve ilk hatanda ve konjontürün etkisi ile sonuç bu ve çözüm de bu..az sabır yakında güzel şeyler olacakk

3. fener galibiyet aldı diye prim yapar gs de yapar. bu hiç yapmaz. fener küme düşmeyecek diye primleniyor. en kötü perfomans sergileyen sportif bu.

01.06.2018 - 30.11.2018 Dönemi Konsolide
    Sportif A.Ş. Önceki bilanço...Son bilanço
    Bjkas: ...-3.902.140 TL.......-156.390.704 TL
    Fener: ..-95.519.288 TL.......-56.947.566 TL
    Gsray: -116.593.837 TL........ 2.914.487 TL

5. BJK . 3 liranın altına düştüğünde buralardan alınır diyorlardı .... Bende 2 liranın altı belki alınabilir demiştim . 2 TL .nin altı da tırtmış .... Kartal da tırtmış .... Ormanda tırtmış .... Kalıbının Ada'mı değilmiş . 7 lirayı gören hisse 1.57 'yi görür mü yahu ?????? 3 TL . altı salmaması gerekirdi ..... Ne oldu BJK nin kapısına kilit mi vuruldu ? Fikret Orman paraları alıp kaçtı mı yani ? Benim bildiğim İstanbul'da yaşıyor . Kartal'ın kanatları yolundu mu yani ? Küme düşecekse bu düşüş normal tabiki de .... Fener bile diri duruyor buna nazaran yani
    Şeytan uyuyakaldı bir gün.Rüzgar sert esti.Üç tüy düştü şeytandan.Biri paraya yapıştı,diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa.O günden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı.

6.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    BJK . 3 liranın altına düştüğünde buralardan alınır diyorlardı .... Bende 2 liranın altı belki alınabilir demiştim . 2 TL .nin altı da tırtmış .... Kartal da tırtmış .... Ormanda tırtmış .... Kalıbının Ada'mı değilmiş . 7 lirayı gören hisse 1.57 'yi görür mü yahu ?????? 3 TL . altı salmaması gerekirdi ..... Ne oldu BJK nin kapısına kilit mi vuruldu ? Fikret Orman paraları alıp kaçtı mı yani ? Benim bildiğim İstanbul'da yaşıyor . Kartal'ın kanatları yolundu mu yani ? Küme düşecekse bu düşüş normal tabiki de .... Fener bile diri duruyor buna nazaran yani
    fener biraz seri galibiyet alsa zaten çıkacak hali var. bu gerçekten hayret verici. anlamadığım sen madem bu oyuncuların parasını veremeyecektin ne diye elinde tuttun? sezon başlamadan gönderseydin babeli-Q7 yi- pepeyi. habire haber çıkıyor bunun parası ödenmedi bunun çeki karşılıksız çıktı. o kadar adam satıldı hayret edilecek bir durum. finansal olarak fenerden bile kötü bunlar demek ki. ya da ali koç bir şekilde yürütüyor ödemeleri. F.O veya diğerleri elini cebine atmıyor anlaşılan.

7. https://www.trtspor.com.tr/haber/fut...di-176807.html

çok iyi transfer sevdiğim bir oyuncuydu. 29 yaşında. maliyetide iyi. iyi iş yapmışlar.çok faydası olur umarım.

8. Bjk durduk yere hareket ediyor gözlerim doldu. Acaba yine keriz avına mı çıktı

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 428/691 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •