Sayfa 428/486 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yani bu durumda ben bugün girdim Rüçhan tahtası kapandigina göre bedeliye para yatirmayacagim
    hisse 1.52 ve Rüçhan 0.63 kapattı 25 Haziran'da bu fiyatlarda kalırsa hisse 1.52+0.63 olup 2.15 mi olacak hisse böylece para yatirmayacagim.

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bölünme sureci devam ediyor ayın 24 üne kadar.. Ruchanları elinizden çıkarmanız gerek 24 üne kadar yoksa hıcbır hak ıddaa edemezsiniz..siz yinede en doğru bilgiyi almak için aracı kurumunuzla görüşün bence..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Yani elinizden çıkarmak gerek derken sonuçta bu hisseye dönüsmuyormu 0 olacak değil.Boyle saçma birşey görmedim
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bölünme sureci devam ediyor ayın 24 üne kadar.. Ruchanları elinizden çıkarmanız gerek 24 üne kadar yoksa hıcbır hak ıddaa edemezsiniz..siz yinede en doğru bilgiyi almak için aracı kurumunuzla görüşün bence..
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yani elinizden çıkarmak gerek derken sonuçta bu hisseye dönüsmuyormu 0 olacak değil.Boyle saçma birşey görmedim

Sayın kahramanbey aldığınız uşak ile ilgili bir sıkıntı yok. O aynı fiyatta ve aynı şekilde kalacak.

Ama aynı durum usakr için geçerli değil. Usakr için bugün son gündü yani yarın olmayacak benim bildiğim. Yeni hisselere dönüşüm de haftaya tamamlanacak.

Yani mesela 0.63 den 10 bin lot usakr almış olan biri 6300 tl verdi. %145 bedelli olduğu için 14.500 tl para yatırıp 14.500 lot yeni usak a sahip olacak. Toplamda 6300+14500=20800 tl yatırmış olacak. 20800/14.500= 1.43 ort oluyor yanlış hesaplamadıysam.

Bunlar tamamen şahsi bilgi ve hesaplarımdır. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yani elinizden çıkarmak gerek derken sonuçta bu hisseye dönüsmuyormu 0 olacak değil.Boyle saçma birşey görmedim

Öyle malesef ben böyle bılıyorum.. Ruchan tahtası elinde hısse olanlar için açılır, yanı bolunmeden önce elinde olanlar için.. Kaç hısse varsa bölünmeden sonra artış oranında pıyasaya sunulur.. Bu da elinde hısse olanlar adına hesabında tanımlanır ve ruchan tahtası açılır.. Rüçhan parasını ödeyenler normal hisseye çevirir hisselerini.. ödemeyenler tahtada satar.. Satmazlarsa gunu geldiğinde tahta kapanır ve Rüçhan kuponları silinir.. Katılmak istemeyenler yıne para yatırmadan hisselerini satabilir tabı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Sayın kahramanbey aldığınız uşak ile ilgili bir sıkıntı yok. O aynı fiyatta ve aynı şekilde kalacak.

Ama aynı durum usakr için geçerli değil. Usakr için bugün son gündü yani yarın olmayacak benim bildiğim. Yeni hisselere dönüşüm de haftaya tamamlanacak.

Yani mesela 0.63 den 10 bin lot usakr almış olan biri 6300 tl verdi. %145 bedelli olduğu için 14.500 tl para yatırıp 14.500 lot yeni usak a sahip olacak. Toplamda 6300+14500=20800 tl yatırmış olacak. 20800/14.500= 1.43 ort oluyor yanlış hesaplamadıysam.

Usakr için kapanış bugunmuş yanı son gun.. Ben 24 üne kadar biliyordum o zaman katılımdakı son tarih 24 haziran olmalı.. Peki elinde r kalanlar ne yapacak yanı sn kahramanın elinde olduğu gıbı.. Rüçhan tahtasından parasıyla almış.. Tahta kapanacak yarından itibaren bıldiğim kadarıyla bedellıye katılamazlar.. Demek o yuzden ne buldularsa verdıler son gun olmasından dolayı..

6. Sn talebe bu teşekkür ederim.Bedeliye katilanlar para yatırdı
    Asıl bugün alan Uşakr cevap bulamadım.Hayirlisi olsun
     Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Mantık olarak bugün alanlar Uşakr yada bu hissede 1.52 +0.62 Rüçhan toplanıp ya ikiye bölünüyor yada toplanıp fiyat oluşuyor.

Nakit kraldır.

8. Elimde turkcel gerel gazına uşak aldim ama bu Uşakr hangi mantıkla aldım anlamadım
    Öğrenmiş oluruz bu ya zarar olur ama mükafatı tecrübeli eğitim olur

Nakit kraldır.

Sayfa 428/486 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •